Centrum Medycyny Sportowej - Warszawa

MEDserwis.pl >Centrum Medycyny Sportowej - Warszawa

Centrum Medycyny Sportowej - Warszawacheck

Centrum Medycyny Sportowej - Warszawa

adres:ul. Wawelska 5, Warszawa

telefon:22 592 93 05 do 10

www:cms.waw.pl

 www.centrummedycynysportowej.medserwis.pl

e-mail:rejestracja@cms.waw.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 2

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek 7.30-20.00, sobota 8.00-14.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AnestezjolodzyChirurdzyChirurgia naczyniowaChirurgia urazowaDietetycyFizjoterapeuciInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny pracyMedycyna sportowaNeurochirurdzyNeurolodzyOkuliściOrtopedziPsycholodzyRadiolodzyRehabilitanciReumatolodzyTraumatologia

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Medycyny Sportowej - Warszawa, ul. Wawelska 5 specjalizuje się w terapii schorzeń i urazów ortopedycznych. Jesteśmy jedną z najlepszych klinik lecznico- rehabilitacyjnych. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt medyczny do diagnostyki, zabiegów operacyjnych i rehabilitacji, dlatego możemy zaoferować naszym pacjentom najwyższy standard diagnostyki i leczenia zabiegowego. W naszej klinice usługi świadczą wybitni specjaliści, którzy gwarantują Państwu profesjonalną diagnostykę, która jest podstawą wdrożenia skutecznego procesu leczenia i rehabilitacji doznanych urazów i schorzeń ortopedycznych.

Terapie stosowane w Centrum Medycyny Sportowej obejmują kompleksowy proces leczenia, od diagnostyki po rehabilitację i gwarantują pacjentom powrót do pełni zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie posiada własny, nowocześnie wyposażony Szpital ortopedyczny w skład którego wchodzą dwie sale operacyjne spełniające najwyższe standardy leczenia zabiegowego oraz komfortowo urządzone sale dla naszych pacjentów. Szpital posiada najnowszej generacji sprzęt artroskopowy oraz bezpośredni dostęp do Pracowni RTG co daje nam możliwość wykonania radiologicznych badań na bloku operacyjnym. W Centrum Medycyny Sportowej schorzeniami ortopedycznymi pacjentów zajmujemy się kompleksowo, dlatego oprócz Kliniki Ortopedii posiadamy Centrum diagnostyki, Centrum rehabilitacji oraz poradnie specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny.

Centrum Medycyny Sportowej to największe centrum ortopedyczno-rehabilitacyjne w Warszawie dostępne dla osób mających problemy z narządem ruchu, dla sportowców oraz osób aktywnie uprawiających sport.

Atuty Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie, to przede wszystkim;
- doświadczony,wysoko wykwalifikowany zespół najlepszych lekarzy specjalistów i rehabilitantów
- kompleksowa, najwyższej jakości diagnostyka; Rezonans magnetyczny3T,Tomografia komputerowa, USG, RTG,Echo serca, Holter Ekg i RR, EEG, EMG, pracownia prób wysiłkowych i wydolnościowych
- dostępność najnowszych technologii ortopedycznych
- szpital ortopedyczny z salami operacyjnymi wyposażonymi w nowoczesną aparaturę
- komfortowo urządzone pokoje dla pacjentów
- dogodna lokalizacja, znajdujemy się w centrum Warszawy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami, które zamieszczamy na stronie internetowej Centrum Medycyny Sportowej. Udostępniamy Państwu wiele ciekawych Informacji o sprawdzonych oraz nowatorskich metodach leczenia urazów ortopedycznych stosowanych przez naszych specjalistów.
Niezależnie, czy uprawiacie Państwo sport wyczynowy, czy będziecie całe wakacje wypoczywać na hamaku, w razie wystąpienia problemów zdrowotnych pamiętajcie o CMS.
W Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie wszystko co potrzebne do leczenia urazów ortopedycznych jest pod jednym dachem, w jednym miejscu.

Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie, zaprasza na badania diagnostyczne, konsultacje oraz zabiegi i operacje ortopedyczne; zapisz się online lub dzwoń tel. 22 592 53 05 do 10
medserwis.pl

W Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie można wykonać rezonans magnetyczny również bez skierowania lekarskiego. Oferujemy krótkie terminy wykonania badania oraz konkurencyjne ceny.
Rezonans magnetyczny jest badaniem, które pozwala szybko i precyzyjnie zobrazować nawet najmniejsze zmiany chorobowe, które są niewykrywalne w przypadku innych badań diagnostycznych, co jest niezwykle ważne w przypadku zmian nowotworowych w początkowym stadium choroby. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i nieszkodliwe dla zdrowia pacjenta, dlatego można wykonywać je wielokrotnie.

W Centrum Medycyny Sportowej rezonans magnetyczny wykonujemy w pełni cyfrowym Aparatem Ingenia 3.OT marki Philips, który zapewnia wysoką jakość obrazowania oraz szybkość wykonywania badania właściwą dla technologii cyfrowej, co znacznym stopniu wpływa na precyzję obrazowania i skróceniu czasu badania. Aparat Ingenia 3.OT posiada średnicę 70 cm, ponieważ zaprojektowano go z myślą o bardzo zróżnicowanej grupie pacjentów, dlatego zapewnia wszystkim badanym znacznie większy komfort podczas przebywania wewnątrz urządzenia.

Do badania rezonansem magnetycznym musimy się odpowiednio przygotować w zależności od tego, czy badanie jest wykonywane z kontrastem, czy bez kontrastu. O szczegółowe wskazówki w tym zakresie pacjent powinien pytać lekarza wydającego skierowanie. Badanie rezonansem magnetycznym jest bezpieczne i można je wykonać również bez skierowania lekarskiego, a wtedy informacji o tym jak przygotować się do badania udzielimy pacjentowi w Centrum Medycyny Sportowej.

Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl