Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

MEDserwis.pl >Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii check

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

adres:ul. Jaktorowska 5/U1, Warszawa

telefon:22 266 08 76, 459 567 668

www:www.arsestetica.pl

 www.arsestetica.medserwis.pl

e-mail:warszawa@arsestetica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

 

Zdjęcie 1

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

Pon-pt: 10:00-20:00 Sob: 10:00-16:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia naczyniowaChirurgia plastycznaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniFlebolodzyGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetki

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii to wyjątkowa klinika w której wiedza i doświadczenie specjalistów pozwala kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę wszystkich pacjentów. W naszej klinice pacjenci mogą mieć pewność, że doświadczony personel medyczny w każdym przypadku dobierze indywidualny plan terapii, a zabiegi zostaną przeprowadzone zgodnie z najwyższymi standardami.

Oferowane przez Ars Estetica zabiegi przeprowadzają specjaliści o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu. W komfortowo urządzonych gabinetach korzystają wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń, najnowszych technologii oraz wysokiej jakości preparatów renomowanych firm. Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo pacjentów, każdy zabieg poprzedzamy dokładnym wywiadem oraz badaniem diagnostycznym. Wiemy, że odpowiednio dopasowane i starannie wykonane zabiegi opóźnią proces starzenia, a nasi pacjenci będą mogli cieszyć się zdrowiem i urodą przez długi czas.

W Ars Estetica wykonujemy różnego typu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii i proktologii. Oferujemy zabiegi modelujące sylwetkę, zabiegi odmładzające skórę twarzy np. mezoterapią igłowa, czy zabiegi laserowe z wykorzystaniem  technologii;  HIFU (Ulthera) Zafiiro i Dermapen itp. W celu odmłodzenia i poprawy kondycji skóry stosujemy nowatorską terapię Regeneris, która opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Zabieg  Regeneris polega na regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynniki wzrostu i komórek macierzystych pobranych z krwi pacjenta, które pobudzają skórę do  naturalnej regeneracji.


Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii specjalizuje się w leczeniu niewydolności żylnej za pomocą małoinwazyjnych metod takich jak; laserowe leczenie żylaków- EVLT, skleroterapia, czy zabiegi ablacji żylaków parą wodną Steam Vein Sclerosis (SVS).
Posiadamy zaawansowane technologicznie lasery FriBeam Q - switch Nd:Yag firmy Jeisys i Pico Plus firmy Lutronic, które wykorzystujemy do zabiegów odmładzania twarzy i ciała, usuwania przebarwień, blizn, rozstępów i tatuaży. Do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia i leczenia nadpotliwości pach stosujemy najnowszej generacji lasery diodowe.

medserwis.pl

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - Zapraszamy do naszych placówek w Warszawie i Wrocławiu.

Ars Estetica - Wrocław

ul. Powstańców Śląskich 56a/2
wroclaw@arsestetica.pl
Rejestracja: +48 71 70 70 993, +48 884 970 376

Ars Estetica - Warszawa

ul. Jaktorowska 5/U1
warszawa@arsestetica.pl
Rejestracja: +48 22 26 60 876, +48 881 702 767

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 100186 [zdj] => 1 )