Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

MEDserwis.pl >Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii check

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

adres:ul. Jaktorowska 5/U1, Warszawa

telefon:22 266 08 76, 881 702 767

www:www.arsestetica.pl

 www.arsestetica.medserwis.pl

e-mail:warszawa@arsestetica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Pon-pt: 10:00-20:00 Sob: 10:00-16:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia naczyniowaChirurgia plastycznaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniFlebolodzyGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetki

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii w Warszawie i Wrocławiu zatrudnia wielu wybitnych specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwala skutecznie rozwiązać problemy zdrowotne naszych pacjentów oraz skorygować niedoskonałości urody zgodnie z ich oczekiwaniami. Indywidualne podejście do każdego naszego pacjenta umożliwia naszym specjalistom właściwe rozpoznanie problemu oraz wdrożenie odpowiednich procedur medycznych.

W Ars Estetica wsłuchujemy się w potrzeby naszych pacjentów i staramy się zrobić wszystko, by spełnić ich potrzeby i marzenia. Wykwalifikowana kadra medyczna składająca się z lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, kosmetologów, fizjoterapeutów i pielęgniarek gwarantuje wykonanie procedur medycznych na najwyższym światowym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

W Ars Estetica w Warszawie i Wrocławiu wykonujemy różne zabiegi mające na celu nie tylko poprawę wyglądu, ale także polepszenie jakości życia. Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, w ginekologii estetycznej, laserowym leczeniu nietrzymania moczu, w proktologii i flebologii. Oferujemy laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych metodą EVLT, laserowe zamykanie popękanych naczynek oraz w wielu innych terapii i zabiegów, które wykonujemy wykorzystując innowacyjne urządzenia, sprawdzone preparaty najwyższej jakości oraz oryginalne lasery najnowszej generacji, dzięki czemu możemy zagwarantować pacjentom satysfakcjonujące efekty leczenia i pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Ars Estetica zaprasza - odszukaj problem jakim jesteś zainteresowany i sprawdź jak go rozwiązać.
www.arsestetica.pl/zabiegi/

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl