ESTETI-MED - depilacja laserowa

MEDserwis.pl >ESTETI-MED - depilacja laserowa

ESTETI-MED - depilacja laserowacheck

ESTETI-MED - depilacja laserowa

adres:ul. Ogrodowa 7 (200 metrów od Al Jana Pawła II, Centrum), Warszawa

telefon:698 549 219, 533 681 887

www:www.esteti-med.pl

 www.estetimed.medserwis.pl

e-mail:kontakt@esteti-med.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon-pt 9-22, sob. 9-17

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyDermatolodzyMedycyna estetyczna

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Esteti-Med

Iwona Wróbel - mgr kosmetolog, właściciel Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami.
Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych.
Specjalizuje się w laseroterapii, zamykaniu naczynek na twarzy, zabiegach przeciwstarzeniowych, peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej oraz usuwaniu zmian skórnych metodą elektrokoagulacji.
Zawsze stara się zadbać o dobro klienta oraz wykonać zabiegi na najwyższym poziomie. Zawód to jej pasja, dlatego w to, co robi, wkłada serce i angażuje się w stu procentach. Dba o najwyższą jakość usług.Esteti-Med

Kinga Bobko - Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog Studia z kosmetologii ukończyła na Uczelni Społeczno - Medycznej w Warszawie.
Specjalizuje się w depilacji laserowej z zastosowaniem lasera Vectus i Light Sheer. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dba o komfort klienta oraz jakość wykonanej usługi. Jest osobą dokładną, cierpliwą z pozytywnym nastawieniem do klientów.

Esteti-Med

lek. med. Sławomir Jędras - chirurg, specjalista medycyny estetycznejUprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki oraz usuwaniu zmian skórnych.
Zarówno w pracy, jak i w życiu, stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości, przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu. Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.


Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl