Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

lekarze specjaliści >Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologiicheck

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

adres:ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków

telefon:12 638 36 42, 664 06 43 32

www:www.dentima.pl

e-mail:marketing@dentima.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek, 8,00 – 20,00, sobota 8,00 – 14,00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaMedycyna estetycznaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii w Krakowie świadczy kompleksowe usługi stomatologicznego zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Celem naszej działalności jest spełnienie Państwa marzeń o pięknym, zdrowym uśmiechu i robimy to skutecznie.


Dentima

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii zaprasza wszystkich pacjentów niezależnie od wieku. Nasi lekarze to pełni zaangażowania profesjonaliści, którzy pomogą Państwu odzyskać uśmiech i radość z nim związaną. Wysokie kwalifikacje oraz ogromne doświadczenie naszych specjalistów, którzy świadczą usługi korzystając z nowoczesnych technologii i sprzętu medycznego najwyższej klasy pozwala nam w komfortowych warunkach i serdecznej atmosferze leczyć bez stresu i bólu. Nasi pacjenci mogą korzystać z kontrolowanego komputerowo znieczulenia The Wand, które działa miejscowo i odbywa się bez użycia igły.

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii posiada nowoczesny sprzęt do diagnostyki, profilaktyki i stomatologii estetycznej oraz sprzęt najnowszej generacji do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. Dysponujemy cyfrowym aparatem rentgenowskim do zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych i tomografii komputerowej 3D. Leczenie kanałowe zębów prowadzimy pod mikroskopami umożliwiającymi bardzo dobrą widoczność pola zabiegowego i szczelne wypełnianie kanałów korzeniowych. Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w sprzęt medyczny najlepszych światowych marek posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty Unii Europejskiej.

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii współpracuje bezpośrednio z Centrum Medycyny Estetycznej Aspalia, które mieści się w tym samym budynku. Mamy warunki, aby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii wykonują lekarze i kosmetolodzy posiadający wysokie kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia. W bogatej ofercie usług polecamy nowoczesne zabiegi laserowe, zabiegi modelowania sylwetki, treningi personalne, konsultacje dietetyka, masaże oraz bezpieczne opalanie.
Dzięki bogatej ofercie usług i koordynacji działań pomiędzy stomatologiem i lekarzem medycyny estetycznej możemy zaoferować bardzo korzystne rozwiązania, które będą miały realny wpływ na uzyskanie oczekiwanego przez naszych pacjentów efektu końcowego.

Zadzwoń i umów się na wizytę - tel. 664 06 43 32, 12 638 36 42

Serdecznie Państwa zapraszam,

lek.dent.Marta Zinkow

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl