AESTHETIC CONCEPT

lekarze specjaliści >AESTHETIC CONCEPT

AESTHETIC CONCEPTcheck

AESTHETIC CONCEPT

adres:ul. Hanki Czaki 2/69, Warszawa

telefon:22 415 67 92, 668 040 694

www:www.aestheticconcept.com.pl

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Pon. - Pt. 9.00 - 18.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Ginekologia estetycznaMedycyna estetycznaSzkolenia dla lekarzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Aesthetic Concept jest wyłącznym dystrybutorem firmy Aptos, pioniera technologii nici liftingujących w zabiegach medycyny estetycznej. Na tym rynku liczy się przede wszystkim dobry produkt, a Aesthetic Concept jest dystrybutorem nici Aptos jednego z najlepszych produktów stosowanych w zabiegach medycyny estetycznej na świecie.
Zastosowanie metod zabiegowych z wykorzystaniem nici Aptos zawierających kwas hialuronowy gwarantuje nie tylko szybkie efekty odmłodzenia natychmiast po zabiegu, ale również narastające w czasie po zabiegu dalsze efekty odmładzania. Zabieg przebiega łagodnie, a rekonwalescencja jest znacznie krótsza i nie ogranicza naszej aktywności życiowej. Aptos opracowuje i wdraża innowacyjne rozwiązania, które są w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom kobiet. Skuteczne metody leczenia stref intymnych z zastosowaniem nici Aptos są małoinwazyjne i przynoszą długotrwałe efekty.

Aesthetic Concept jest nowoczesną firmą dla której najważniejsza jest umiejętność wykorzystania innowacyjnych technologii w praktyce, dlatego prowadzi szeroko zakrojoną działalność edukacyjną w branży medycyny estetycznej. Zajmuje się propagowaniem wiedzy, organizowaniem wysoko ocenianych szkoleń praktycznych, dbałością o standardy wykonywanych zabiegów i podnoszenie kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze.

Możliwość wykorzystania unikatowych metod Aptos dostrzegli również lekarze kolejnych specjalizacji lekarskich i z powodzeniem korzystają z nich przeprowadzając małoinwazyjne zabiegi w takich dziedzinach medycyny jak; ginekologia, urologia, laryngologia, proktologia.

Aesthetic Concept wykorzystując swoje doświadczenie w zakresie metod pielęgnacji urody oraz uczestnictwo w najbardziej prestiżowych na świecie kongresach, imprezach targowych i szkoleniach systematycznie doskonali i rozwija swoją ofertę. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości markowych produktów przeznaczonych do zabiegów wykonywanych w różnych dziedzinach medycyny. Prosimy o zapoznanie się z naszą pełną ofertą.

Zapraszamy do współpracy lekarzy dermatologów, medycyny estetycznej i chirurgów plastyków.
Aesthetic Concept ul. Hanki Czaki 2/69, 01-588 Warszawa, tel. 22 415 67 92, 668 040 694

medserwis.pl

Aesthetic Concept z dumą informuje Państwa, że nasze marki Aptos oraz NOON Aesthetics zostały laureatami w prestiżowym konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2020 organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Polsce.

To dla nas szczególny zaszczyt, ponieważ wyboru zwycięzców dokonali lekarze z całej Polski.

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl