Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

lekarze specjaliści >Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologiicheck

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

adres:ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków

telefon:12 638 36 42, 664 06 43 32

www:www.dentima.pl

e-mail:marketing@dentima.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek, 8,00 – 20,00, sobota 8,00 – 14,00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaMedycyna estetycznaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii w Krakowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych. Gwarantujemy wszystkim pacjentom najwyższą jakość usług stomatologicznych.

Naszą przygodę ze stomatologią rozpoczęliśmy w 1997 roku w jednostanowiskowym Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznym Marty Zinkow przy ul. Balickiej 18 w Krakowie. W 2003 roku otworzyliśmy nowe gabinety przy ul. Balickiej 12A/B2 – trzy stanowiska stomatologiczne i osobna pracownia rentgenowska pozwoliła nam świadczyć Państwu szeroki wachlarz usług.

Ciągły rozwój i chęć poszerzania zakresu kompleksowego leczenia Państwa sprawił, że w lutym 2017 roku przenieśliśmy się do nowej lokalizacji przy ul. Wł. Żeleńskiego 86. Nowy osobny, klimatyzowany budynek z prywatnym parkingiem, nowoczesne wnętrza, większa przestrzeń, zdecydowanie bardziej komfortowe warunki, osobne poczekalnie dla dzieci, gabinety stomatologiczne podzielone na części konsultacyjne i zabiegowe - to wszystko dało nam znacznie większe możliwości. Co więcej budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi, które mogą zostać w „Podwodnym Świecie” - poczekalni specjalnie przygotowanej dla nich.

Poszerzyliśmy ofertę o:
- leczenie ortodontyczne zarówno dzieci, jak i dorosłych,
- pracownię rentgenowską wyposażoną w cyfrowy aparat do zdjęć cefalometrycznych i tomografii komputerowej.

Co więcej jesteśmy bezpośrednim partnerem Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej, mieszczącej się na piętrze tego samego budynku. Aspalia oferuje zabiegi z medycyny estetycznej i kosmetologii wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów, bezpieczne opalanie, treningi personalne, konsultacje dietetyka, masaże i akupunkturę. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo korzystne rozwiązania pozwalające kompleksowo zadbać o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Serdecznie Państwa zapraszamy.


medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl