Stomatologia 24h - dla dorosłych i dzieci

lekarze specjaliści >Stomatologia 24h - dla dorosłych i dzieci

Stomatologia 24h - dla dorosłych i dzieci

Klinika Stomatologiczne Dentalux w Warszawie przy ul. Racławickiej 131 oferuje przez całą dobę pełen zakres usług stomatologicznych. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu również w weekendy i święta. Zapraszamy dorosłych i dzieci. Nasi lekarze to wysokiej klasy specjaliści, którzy zapewniają kompleksowe leczenie stomatologiczne bez bólu i stresu. Dla nas najważniejszy jest pacjent i jego dobro, dlatego zawsze staramy się stworzyć przyjazną atmosferę, dbając jednocześnie o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów stomatologicznych.

Klinika nasza wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny, który pozwala lekarzom świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące leczenia zębów: stomatologię zachowawczą, endodoncję, chirurgię stomatologiczną, implantologię, protetykę, ortodoncję i periodontologię.

Naszym Pacjentom oferujemy komfortowe warunki leczenia. Wszystkie gabinety wyposażone są w wygodne, nowoczesne fotele stomatologiczne z monitorami i możliwością zastosowania kamer wewnątrzustnych. Fotele zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie pacjenta i lekarza.

Klinika Stomatologiczna Dentalux posiada pracownię rtg w pełni wyposażoną w sprzęt najnowszej generacji, w tym tomograf komputerowy z obrazowaniem trójwymiarowym (3D), umożliwiający lekarzom przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki radiologicznej przy zminimalizowanej dawce promieniowania jonizującego.

Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem mikroskopów stomatologicznych, które pozwalają na wykonywanie precyzyjnych zabiegów wymagających zastosowania powiększenia, główne z zakresu: endodoncji, mikrochirurgii, zaawansowanej implantologii, stomatologii estetycznej czy periodontologii.

Do profesjonalnego czyszczenia zębów, a przede wszystkim do niechirurgicznego leczenia stanów zapalnych dziąseł i przyzębia wykorzystujemy Vector Paro, posiadający jednocześnie wszystkie możliwe zastosowania kliniczne ultradźwięków w profilaktyce i terapii schorzeń periodontologicznych.

W dzisiejszych czasach jednym z podstawowych wskaźników dbałości o zdrowie i wygląd zewnętrzny jest piękny uśmiech w którym pokazujemy śnieżnobiałe zęby. Nie możemy już zasłaniać się brakiem czasu ponieważ wszyscy pacjenci, którzy nie dysponują wolnym czasem w ciągu dnia w Klinice Stomatologicznej Dentalux mogą skorzystać z profesjonalnych usług stomatologicznych przez całą dobę.

W Klinice Stomatologicznej Dentalux świadczymy specjalistyczne usługi stomatologiczne nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Nie działamy na zasadzie pogotowia dentystycznego w którym możemy uśmierzyć ból zęba i zapisać się do dentysty dopiero na następny dzień. Nasza Klinika oferuje pełen zakres usług stomatologicznych przez całą dobę. Nie powinniśmy również zasłaniać się strachem przed wizytą w gabinecie dentystycznym. Szeroka gama dostępnych w naszej Klinice środków znieczulających pozwala przeprowadzać bezpieczne leczenie bez bólu i stresu .
Brak czasu i strach już nie mogą być wymówką, nasz uśmiech zależy tylko od nas.

Nie warto zwlekać, umów się na wizytę już dziś; tel. 222 76 24 59

Stomatologia 24h - dla dorosłych i dzieci

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl