PillBerry - polskie nowoczesne suplementy diety

MEDserwis.pl >PillBerry - polskie nowoczesne suplementy diety

PillBerry - polskie nowoczesne suplementy diety

Suplementy diety dla kobiet

Suplementy diety dla kobiet najwyższych lotów. Poznaj PillBerry.PillBerry to nowoczesne suplementy diety dla kobiet produkowane w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych i certyfikowanych składników pochodzących z całego świata. Eksperci marki komponują produkty, które łączą w sobie efektywność działania z bezpieczeństwem. Wszystkie suplementy powstają w sposób zrównoważony – bez degradacji środowiska naturalnego, są pozbawione GMO, barwników i sztucznych dodatków.

Moc natury i naukowe doświadczenieUnikalność produktów PillBerry tkwi w połączeniu mocy naturalnych składników z naukowym doświadczeniem, które zapewnia realną poprawę stanu zdrowia i wyglądu skóry osób stosujących. Suplementy są starannie przebadane we wrocławskim laboratorium produkcyjnym, które posiada wdrożony certyfikowany System Zapewniania Bezpieczeństwa Żywności zgodny z normą ISO 22000, potwierdzone przez światową jednostkę certyfikującą – DEKRA Certification GmbH. Produkty posiadają niezbędne certyfikaty i oświadczenia bezpieczeństwa: NON GMO zgodnie z Rozporządzeniem nr 1829/2003 i 1830/2003, wolne od TSE/BSE zgodnie z Rozporządzeniem nr 999/2001, zgodność z Zaleceniem Komisji Europejskiej 2011/696 zgodnie z Rozporządzeniem 1169/2011 i 1881/2006. Oprócz powyższych certyfikacji suplementy zostały zarejestrowane w GIS.

Naturalne składniki dla zdrowiaW portfolio marki znajduje się 5 luksusowych suplementów diety wpływających na poprawę zdrowia.

Suplementy diety dla kobiet

Best Friends Forever

Główny składnik suplementu – keratyna z jasnej owczej wełny dostarcza peptydów keratynowych, wpływając na znaczące zmniejszenie wypadania włosów, dzięki poprawie fazy anagenu i telogenu. Poprawia jakość włosa polepszając skład budulcowy – zwiększając poziom seryny, cystyny, melatoniny i kwasu glutaminowego.


I’m Losing It

Bazujący na ekstrakcie z owoców opuncji figowej (Cacti-NeaTM) suplement wpływający na skuteczne kontrolowanie masy ciała. Cacti-Nea bogaty w indykaksantyny to niezwykle silny przeciwutleniacz, który wpływa na znaczne zmniejszenie masy ciała, redukcję nadmiaru wody w organizmie oraz zmniejszenie obwodów ciała.

Time Machine

Seagarden® hydrolizat kolagenu morskiego ze skóry dorsza głębinowego bez rybnego smaku i aromatu dla spłycenia zmarszczek i poprawy jakości skóry. Kolagen typu 1 o niskiej masie molekularnej, ułatwiający wchłanianie i budowę endogennego kolagenu w skórze i tkance łącznej.

Suplementy diety dla kobiet

Loading

Odpowiedź dla zmęczonego organizmu, wymagającego skutecznej pomocy w terapii bezsenności. Innowacyjny DailyZz® Ekstrakt z Mięty Pieprzowej oraz Zielonej Herbaty stanowi zastrzeżoną mieszankę botaniczną, która łączy bogactwo polifenoli i naturalnych wodnych wyciągów z mięty i zielonej herbaty, wpływając na poprawę jakości snu już w przeciągu 7-14 dni.I’m Professional

Suplement diety wykorzystujący unikalny, naturalny ekstrakt z pieprzu Timut – SaraPEPP™ o klinicznie udowodnionym wpływie wzmacniającym wydajność umysłową, poprawę pamięci roboczej, przyspieszenia wykonywania zadań poznawczych i poprawy pamięci poznawczej.

Ufając PillBerry wybierasz suplementy dla własnego zdrowia. 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 14 [id_t] => 10297 )