Okulistyczna tomografia komputerowa
Schorzenia te mogą nieuchronnie prowadzić do utraty wzroku, stąd tak ważna jest diagnostyka w okresie jeszcze bezobjawowym. Szczególnie w przypadku AMD oraz retinopatii cukrzycowej ważne jest monitorowanie zmian powstających na przestrzeni czasu.
Z przyjemnością informujemy, ze jako jeden z nielicznych ośrodków okulistycznych wykonujemy badania OCT Optycznym Koherentnym Tomografem RTVue-100 firmy OPTOvue. Oddajemy do Panstwa dyspozycji najnowocześniejsze urządzenie tego typu na rynku. Zaawansowane rozwiązania techniczne i programowe pozwalają nazwać RTVue-100 jedynym unikalnym narzędziem, zastępującym tradycyjne TD OCT, GDx i HRT.
Doskonałej jakości obrazy oraz oprogramowanie zawierające wszystkie funkcje niezbędne do analizy jaskry i siatkówki powodują, że RTVue-100 jest liderem na rynku FD OCT. Potwierdzają to doskonałe opinie użytkowników i otrzymywane nagrody. M.in. RTVue-100 firmy OPTOvue został wyróżniony prestiżową nagrodą "2007 Medical Design Excellence Award".
Badanie może być powtarzane wielokrotnie, bez przygotowania. Kilkukrotne wykonanie pozwala na śledzenie skuteczności leczenia, przebiegu choroby wraz z ocena tempa rozwoju zmian, jako prognoza na czasem odlegla przyszłość.
NZOZ Optimed Zobacz więcej >>
















