SzpitaleTczewskie S. A.

MEDserwis.pl >SzpitaleTczewskie S. A.

SzpitaleTczewskie S. A.check

SzpitaleTczewskie S. A.

adres:30 Stycznia 57/58, Tczew

telefon:58 7776664, 58 7776662

www:www.szpitaletczewskiesa.pl

e-mail:sekretariat@szpitaletczewskiesa.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyAnestezjolodzyChirurdzyDiabetolodzyEndokrynolodzyGastrolodzyGinekolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny pracyNeonatologiaNeurolodzyOnkolodzyPediatrzyPołożnictwoProktolodzyRatownictwo medyczneRehabilitanciUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

O nas


Szpitale Tczewskie S.A. to jedyny szpital działający na terenie powiatu tczewskiego.
Szpital przyjmuje pacjentów w stanie „ostrym” wymagającym szybkiej interwencji medycznej oraz chorych skierowanych do leczenia ambulatoryjnego.
Dysponujemy bazą 335 łóżek w 9 Oddziałach i 2 Zakładach Opiekuńczo Leczniczych. Rocznie hospitalizowanych jest tutaj ok. 14 000 pacjentów.
Ambulatoryjna opieka specjalistyczna świadczona jest w 26 poradniach. Rocznie udziela się ok. 75 000 konsultacji specjalistycznych.
Gabinet lekarza POZ umiejscowiony jest w administracyjnym budynku wraz z poradniami specjalistycznymi. Takie rozwiązanie spowodowało, że nasi pacjenci mogą rozwiązać swój problem zdrowotny w jednym miejscu.
Przy oddziale ginekologiczno-położniczym działa szkoła rodzenia. Nasze doświadczone położne pomagają przyszłym mamom przygotować się do wielkiego wydarzenia, jakim jest narodzenie dziecka. W naszym szpitalu rocznie rodzi się ok. 1 100 dzieci.
Na zasadach outsourcingu uruchomiano na terenie Szpitala stację dializ, centrum diagnostyki obrazowej „tomograf komputerowy + rezonans magnetyczny” oraz laboratorium medyczne. Takie rozwiązania pozwoliły na kompleksową obsługę z zakresu ochrony zdrowia dla wszystkich mieszkańców powiatu tczewskiego.
Nadrzędnym celem działania szpitala jest zapewnienie wszystkim pacjentom świadczeń zdrowotnych na jak najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu
i profesjonalizmowi zatrudnionych w nim pracowników oraz umiejętności wykorzystywania nowoczesnego sprzętu przy zachowaniu procedur i metod zabiegowych.
W celu utrzymania wysokich standardów jakości świadczonych usług staramy się na bieżąco modernizować i poprawiać estetykę budowlaną szpitala oraz wyposażamy nasze oddziały w najnowocześniejszą aparaturę i sprzęt medyczny.
Jesteśmy otwarci na potrzeby drugiego człowieka. Dążymy do tego, aby tczewski szpital był rozpoznawalny jako odpowiedzialny i solidny lider usług medycznych. Otwartość
i wrażliwość na problemy naszych pacjentów przejawia się w dbałości o bezpieczeństwo, zdrowie fizyczne i psychiczne. Miarą sukcesu jest dla nas to, co robimy dla innych. Mamy ogromne aspiracje i duże szanse, by nasz szpital znalazł się wśród najlepszych na Pomorzu.
W X edycji Rankingu Szpitali Rzeczpospolitej i CMJ 2013, Szpitale Tczewskie S.A. znalazły się na 9-tym miejscu najlepszych szpitali województwa Pomorskiego.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl