SkinClinic

lekarze specjaliści >SkinClinic

SkinCliniccheck

SkinClinic

adres:ul. Stawki 4b, Warszawa

telefon:22 424 46 46
663 40 10 10

www:www.skinclinic.pl

 www.skinclinic.medserwis.pl

e-mail:stawki@skinclinic.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon.-pt. 09.00-21.00, sob. 09.00-18.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia plastycznaGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetki

Informacje dodatkoweic_i

Klinika


Piękno pod opieką ekspertów

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Doceniają ją gwiazdy i odwiedzają ci, którzy chcą spełnić marzenie o prawdziwej metamorfozie. Zgromadzeni w niej specjaliści sprawiają, że każdy, kto do niej wejdzie po prostu pięknieje. SkinClinic kreuje trendy i wyznacza standardy. Jeśli w najlepszych światowych klinikach pojawi się jakaś nowa przełomowa metoda pielęgnacji o którą wzbogaciła się medycyna estetyczna - zabieg modelowania sylwetki czy anti-aging można być pewnym, że SkinClinic będzie pierwszym miejscem w Polsce, w którym je znajdziecie.

Główną domeną SkinClinic jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Klinika imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. Oferuje zabiegi medycyny estetycznej oraz wybrane zabiegi chirurgi estetycznej. Proponuje najskuteczniejsze metody likwidowania tkanki tłuszczowej, laseroterapię, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry oraz odprężające i regenerujące zabiegi SPA.

SkinClinic Medical Day Spa to miejsce, w którym można poddać się także holistycznej pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące doceniają piękne Polki, m.in.: Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Edyta Olszówka, Karolina Malinowska, Magdalena Różczka. To dziś bez wątpienia najlepsze i najmodniejsze medical day spa w Polsce.

SkinClinic korzysta z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych. Realizowane tu zabiegi oraz urządzenia posiadają prestiżowe certyfikaty FDA i CE. W SkinClinic pracują znakomici lekarze dla których medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna i chirurgia estetyczna to zawodowe pasje. O klientów troszczą się także kosmetolodzy z wieloletnią praktyką. Personel kliniki dba o najlepszy standard zabiegów, miłą atmosferę, pełną satysfakcję klientów i dyskrecję. SkinClinic zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. SkinClinic spełnia wszystkie wymagane normy medyczne oraz posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Dysponuje odpowiednio wyposażonymi gabinetami i nowoczesnym atestowanym sprzętem do wykonywania zbiegów w znieczuleniu miejscowym.

Zapraszamy klientów do naszej nowoczesnej siedziby o przyjaznych i luksusowych wnętrzach wnętrzach przy ulicy Stawki 4 B. Oferujemy karty rabatowe VIP dla stałych klientów oraz systemy ratalne na zakup zabiegów. Zapraszamy już dziś.

Warszawa Centrum, ul. Stawki 4B, 22 424 46 46,
www.skinclinic.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl