Miły Uśmiech Stomatologia

MEDserwis.pl >Miły Uśmiech Stomatologia

Miły Uśmiech Stomatologiacheck

Miły Uśmiech Stomatologia

adres:Al. Jana Pawła II 65, Warszawa

telefon:888 888 650, 22 636 90 37

www:www.milyusmiech.com

 www.milyusmiech.medserwis.pl

e-mail:kontakt@milyusmiech.com

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedzialek - piątek 8:00 - 20:00, sobota 8:00 - 14:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaMedycyna estetycznaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

Miły Uśmiech Stomatologia to wyjątkowy gabinet w którym wszyscy wyznajemy zasadę, że jama ustna to brama, która otwiera możliwości na drodze do cieszenia się dobrym zdrowiem.
Dzisiaj dentysta musi nie tylko promować profesjonalną profilaktykę jamy ustnej, ale również ogólną kondycję fizyczną. Nasi specjaliści doskonale rozumieją połączenie jakie istnieje między tymi dwoma elementami.

Miły Uśmiech Stomatologia oferuje Państwu pełną pomoc w zakresie:

- diagnostyki stomatologicznej

- stomatologii zachowawczej

- endodoncji mikroskopowej

- chirurgii stomatologicznej

- chirurgii szczękowo-twarzowej

- stomatologii estetycznej

- stomatologii dziecięcej

- ortodoncji

- implantologii

- protetyki

- profilaktyki stomatologicznej

- medycyny estetycznej

Nasi specjaliści mają możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń do diagnostyki stomatologicznej. Miły Uśmiech posiada nowoczesny aparat RTG, PANTOMOGRAM oraz RVG (radiowizjografię cyfrową) pozwalającą na uzyskanie zapisu zdjęcia w formie cyfrowej. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom mamy możliwość diagnozowania pacjentów z użyciem najwyższej na świecie jakości obrazowania wewnątrzustnego.

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów przed pierwszą wizytą poprosimy o wypełnienie wywiadu lekarskiego, a przy zabiegach chirurgicznych wykonamy pomiar ciśnienia krwi. Zlecimy też ewentualne wykonanie badań dodatkowych.

Przychylność i sprostanie Twoim wymaganiom to znak rozpoznawczy naszej Lecznicy. Dla osób, którym ciężko jest wygospodarować czas w ciągu tygodnia rozszerzyliśmy godziny przyjęć. Miły Uśmiech Stomatologia otwarty jest również w sobotę.

Wdrożyliśmy i doskonalimy system zarządzania jakością, aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług, wraz z przestrzeganiem przepisów prawnych obowiązujących w sektorze ochrony zdrowia.

To właśnie wysoka jakość naszych usług, pełne zaangażowanie personelu w tworzeniu dobrego wizerunku firmy oraz rozsądne ceny sprawiają, że jesteśmy najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą zadbać o swój uśmiech.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl