Klinika Leczenia Jąkania

MEDserwis.pl >Klinika Leczenia Jąkania

Klinika Leczenia Jąkaniacheck

Klinika Leczenia Jąkania

adres:
Warszawa ul. Plastyczna 7
, Konsultacje w różnych miastach Polski

telefon:Warszawa, 22 621 39 41, 501 619 643

www:jakanie.pl

 www.klinikaleczeniajakania.medserwis.pl

e-mail:sekretariat@jakanie.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 2

Następne zdjęcie

Nasi lekarze specjaliściic_i

LogopedziPsycholodzyPsychoterapeuci

Informacje dodatkoweic_i

Klinika Leczenia Jąkania została założona w 1994 roku przez mgr Ewa Galewska i od początku swojej działalności zajmuje się terapią jąkania dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy jedynym ośrodkiem terapeutycznym w Polsce w którym pacjenci uzyskają trwałe efekty leczenia. My uważamy, że jąkanie można skutecznie wyleczyć, wymaga to jednak indywidualnego podejścia terapeuty do problemów każdego pacjenta, bo każdy pacjent jąka się inaczej i wymaga terapii wynikającej ze specyfiki jego potrzeb i takie właśnie podejście do problemów pacjenta leży u podstaw naszego sukcesu w skutecznym leczeniu jąkania

Klinika Leczenia Jąkania prowadzi działalność terapeutyczną opartą na autorskiej koncepcji opracowanej przez mgr Ewę Galewską. Terapia leczenia jąkania prowadzona w naszej Klinice zgodnie z tym programem ukierunkowana jest na pacjenta i na jego relacje z otoczeniem ponieważ każdy nasz pacjent ma inne problemy i wymaga indywidualnego podejścia terapeuty. Indywidualizacja procesu leczenia jąkania leży u podstaw modelu terapeutycznego opracowanego przez mgr Ewę Galewską. W naszej Klinice prowadzimy terapię z myślą o wyleczeniu pacjenta, a nie w celu upłynniania jego mowy, dlatego wszystkie działania naszych pacjentów odbywają się przy wsparciu terapeutów oraz członków rodziny pacjenta. Nasi terapeuci to znakomici specjaliści i już od ponad 20 lat udowodniają, że jąkanie można skutecznie wyleczyć.

Zapraszam pacjentów do naszej Kliniki Leczenia Jąkania w Warszawie, jesteśmy jedynym ośrodkiem w którym wszyscy pacjenci uzyskują trwałe efekty terapeutyczne.

medserwis.pl

medserwis.pl

Klinika Leczenia Jąkania w Warszawie, ul. Plastyczna 7 - zapraszamy na bezpłatne konsultacje, prosimy o zapoznanie się z wykazem miejsc konsultacji organizowanych przez nas w różnych miastach Polski;

Klinika Leczenia Jąkania - Zobacz wszystkie terminy konsultacji i turnusów rehabilitacyjnych

NAJBLIŻSZE TERMINY TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH;

turnus 29.04.2023 - 10.05.2023 - Warszawa
turnus 24.06.2023 - 05.07.2023 - Warszawa


Klinika Leczenia Jąkania informuje, że z uwagi na zaistniałą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa COVID-19, w trosce o Państwa, jak i nasze zdrowie i bezpieczeństwo konsultacje wstępne, badania diagnostyczne i sesje psychoterapeutyczne prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów Skype, WhatsApp. Serdecznie Państwa zapraszamy.

W celu umówienia się na e-wizytę prosimy pacjentów o kontakt telefoniczny z sekretariatem Kliniki Leczenia Jąkania pod numerami telefonów:

Klinika Leczenia Jąkania - Warszawa, ul.Plastyczna 7 - tel. 501 619 643, 22 621 39 41
Gabinet Terapeutyczno-Diagnostyczny - Warszawa, ul.Obywatelska 26 - tel. 500 713 022
lub kontakt e-mail: sekretariat@jakanie.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl