Klinika Ambroziak

MEDserwis.pl >Klinika Ambroziak

Klinika Ambroziakcheck

Klinika Ambroziak

adres:Al. Gen. W. Sikorskiego, 13, Warszawa

telefon:+48-726-101-000, +48-22-111-50-05

www:www.klinikaambroziak.pl

 www.klinikaambroziak.medserwis.pl

e-mail:recepcja@klinikaambroziak.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9

Godziny pracyic_i

pon. - pt.: 10.00 - 20.00, sob. 10.00 - 18.00

Informacje dodatkoweic_i

O nas


KLINIKA AMBROZIAK - „Z miłości do piękna”

Wyjątkowe miejsce, które na warszawskiej mapie urodowej istnieje już od 16 lat. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

Klinika Ambroziak oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii. Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty.

W Klinice można nie tylko zrelaksować się podczas masażu czy zabiegu kosmetycznego, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. A to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego personelu Zespołu.

Jako jedna z nielicznych Klinik w Polsce oferujemy kompleksowe zabiegi dla kobiet w ciąży oraz młodych mam – prowadzenie ciąży, program pielęgnacyjny, porady kosmetyczne i dietetyczne. Rytuały te odbywają się przy specjalnie skomponowanej muzyce, pozwalającej matce nawiązać kontakt z dzieckiem.

Klinika Ambroziak, to luksusowe i przestronne wnętrze składające się z 16 gabinetów lekarskich, sali operacyjnej oraz sali VIP Room – przyjaznej strefy pacjenta, stworzonej specjalnie dla Państwa, w celu podniesienia komfortu.

medserwis.plMarcin Ambroziak

Dr Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem, wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Członek-założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jak również członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (w 2002 roku nagrodzony za wkład w działalność Towarzystwa). Należy do European Society for Dermatological Research. Jest jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging, którego celem jest kształcenie oraz certyfikowanie lekarzy w tej dziedzinie. Wspólnie z żoną Joanną Ambroziak prowadzą dynamicznie rozwijającą się warszawską Klinikę Ambroziak. Jest autorem ponad 50 publikacji, głównie z zakresu terapii dermatologicznej. Bierze udział w licznych badaniach klinicznych nad farmakologią leków stosowanych w dermatologii. Jest międzynarodowym trenerem z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego.

Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów (w szczególności łysienia), trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii.
medserwis.plJoanna Ambroziak
PREZES ZARZĄDU
Joanna Ambroziak , mgr ekonomii, ukończyła studia na Wydziale Businessu i Administracji Gospodarczej w Warszawie (w 1998 r.); kierunek: Ekonomia; specjalność: Marketing i Kierowanie, specjalizacja: psychologia sprzedaży.

Karierę zawodową rozpoczęła w 1996 r w firmie OPTOPOL Handlowy Sp. z o.o. w Zawierciu jako Kierownik Biura oraz Konsultant ds. Sprzedaży i Marketingu. W 2002 roku otworzyła i rozwinęła nową gałąź w firmie OPTOPOL- Dział Dermatologii. Wprowadziła na Polski rynek większość systemów laserowych do zastosowania w medycynie estetycznej w tym: w 2007 roku wprowadziła na rynek Polski laser Fraxel a w 2009 roku THERMAGE.

w 2008 roku jako Dyrektor Pionu Dermatologii i jeden z głównych udziałowców firmy OPTOPOL uczestniczyła w procesie wprowadzenia Firmy na giełdę papierów wartościowych a w 2010 w procesie sprzedaży OPTOPOL firmie Canon. Jednocześnie w latach 2007 – 2011 pełniła funkcję członka Rady Nadzorczej.

Ścisłe ekonomiczne wykształcenie nie przeszkodziło jej w przygodzie z mediami, pracowała również jako Sprzedawca w firmach brokerskich, m.in. Broker FM oraz w MTV jako stylistka. Do dzisiaj interesuje się światem mediów, a wolny czas poświęca na nurkowanie, podróże i urządzanie wnętrz, także na ciągłe zmiany w naszej Klinice.

Nasz zespół

Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Aktualności

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Jak skutecznie usuwać blizny sposobami domowym więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl