Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

MEDserwis.pl >Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologiicheck

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii

adres:ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków

telefon:12 638 36 42, 664 06 43 32

www:www.dentima.pl

e-mail:marketing@dentima.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek, 8,00 – 20,00, sobota 8,00 – 14,00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaMedycyna estetycznaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Dentima
Naszą przygodę ze stomatologią rozpoczęliśmy w 1997 roku w jednostanowiskowym Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznym Marty Zinkow przy ul. Balickiej 18 w Krakowie, który systematycznie poszerzał grono pacjentów zadowolonych z usług świadczonych w naszym gabinecie. W 2003 roku otworzyliśmy nowe gabinety przy ul. Balickiej 12A/B2 – trzy stanowiska stomatologiczne i osobna pracownia rentgenowska wyposażona w cyfrowy aparat do zdjęć cefalometrycznych i tomografii komputerowej pozwoliła nam świadczyć Państwu szeroki wachlarz usług i w znacznym stopniu wpłynęła na komfort obsługi pacjentów.

Ciągły rozwój i chęć poszerzania zakresu oferowanych usług sprawił, że w lutym 2017 roku przenieśliśmy się do nowej lokalizacji przy ul. Wł. Żeleńskiego 86. Nowy klimatyzowany budynek z prywatnym parkingiem, oraz większa przestrzeń pozwala nam zapewnić pacjentom bardziej komfortowe warunki świadczenia usług. Gabinety stomatologiczne wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny podzieliliśmy na części konsultacyjne i zabiegowe - to wszystko dało nam znacznie większe możliwości. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi, które mogą pobawić się w poczekalni specjalnie dla nich przygotowanej.

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii w Krakowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych. Gwarantujemy wszystkim pacjentom kompleksowe leczenie i najwyższą jakość usług stomatologicznych, które świadczymy w komfortowych warunkach i życzliwej atmosferze.

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii jest bezpośrednim partnerem Aspalii, mieszczącej się w tym samym budynku. Aspalia oferuje zabiegi z medycyny estetycznej i kosmetologii wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów, bezpieczne opalanie, treningi personalne, konsultacje dietetyka i masaże. Dzięki ścisłej współpracy możemy zaoferować bardzo korzystne rozwiązania pozwalające kompleksowo zadbać o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Serdecznie Państwa zapraszam
lek.dent. Marta Zinkow


Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii, Kraków - Bronowice, ul. Wł. Żeleńskiego 86 pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8,00 - 20,00, sobota 8,00 - 14,00

Zadzwoń i umów się na wizytę - tel. 664 43 32, 12 638 36 42


medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl