Centrum Medyczne eMK-med

MEDserwis.pl >Centrum Medyczne eMK-med

Centrum Medyczne eMK-medcheck

Centrum Medyczne eMK-med

adres:ul. Porucznika Jana Białka 5, Góra Kalwaria

telefon:22 262 86 86, 887 130 130

www:www.emkmed.pl

e-mail:kontakt@emkmed.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Godziny pracyic_i

Poniedziałek – piątek 7:00- 20:00, Sobota 8:00- 20:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyChirurdzyChirurgia naczyniowaDermatolodzyDiabetolodzyDietetycyEndokrynolodzyFizjoterapeuciGinekolodzyHematolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny pracyLekarze medycyny rodzinnejLogopedziNefrolodzyNeurolodzyOkuliściOnkolodzyOrtopedziPediatrzyPsychiatrzyPulmonolodzyRehabilitanciReumatolodzyTraumatologiaUrolodzyWenerologia

Informacje dodatkoweic_i

Szkoła rodzenia w eMKmed

Nasza szkoła rodzenia opiera się na autorskim, niepowtarzalnym programie. Program został utworzony przez nasze Położne 10lat temu i przez cały ten czas jest ciągle udoskonalany. Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy z każdą kolejną parą, a które wzbogaciły grono naszej szkoły rodzenia przez te lata absolwentów szlifujemy zajęcia tak, aby jak najlepiej przygotować Was do narodzin dziecka.

W małych grupach liczących 3-5 kobiet oraz osoby im towarzyszące wytwarza się atmosfera sprzyjająca swobodnemu zadawaniu nawet bardzo intymnych pytań.

Wiemy, że tylko w małej grupie jest możliwa spokojna rozmowa i warsztatowe prowadzenie zajęć, dlatego stawiamy na taką właśnie formę pracy.

Położnictwo przechodzi w Polsce od kilku lat wielką przemianę dlatego nieustannie się szkolimy, aby w domowej atmosferze , ogrzanej gorącą herbatą przekazywać Wam najbardziej aktualną i profesjonalną wiedzę.

Przygotowujemy Was do świadomego, aktywnego porodu oraz do naturalnego, przepełnionego bliskością i spokojem rodzicielstwa.
Zapraszamy w każdy Piątek godzina 17:00-20:00, aby uzyskać więcej informacji prosimy się zgłaszać pod nr tel bezpośrednio do położnych Kinga Kaczyńska tel 604887402 oraz Martyna Wylot tel 606152560

W naszej szkole rodzenia prowadzimy dodatkowe warsztaty o tematyce:

1)Szkoła Rodzenia przed Cięciem Cesarskim
2)Warsztat Naturalnego Pieluszkowania

3)Warsztat Noszenia Dzieci w Chustach
4)Warsztat Pierwszej Pomocy Dziecku
5)Warsztat Masażu Shantala dla Niemowląt

Zakres programowy szkoły rodzenia:

I spotkanie - poród - objawy zbliżającego się porodu, kiedy jechać do szpitala, okresy porodu, jak radzić sobie w poszczególnych ich partiach, rola partnera, co zabrać ze sobą do szpitala
II spotkanie - połóg, zmiany zachodzące po porodzie, jak postępować ze sobą, wizyta kontrolna, antykoncepcja po porodzie, baby blues
III spotkanie - noworodek - kąpiel, pielęgnacja, chustonoszenie, masaż, wybór kosmetyków, nauka przewijania.
IV spotkanie - laktacja - omówienie pozycji do karmienia, problemy laktacyjne, omówienie postępowania w przypadku powikłań, dieta matki karmiącej.

Galeriaic_at

1 2 3

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl