Najważniejsze programy prania - z których warto korzystać?

MEDserwis.pl >Najważniejsze programy prania - z których warto korzystać?

Najważniejsze programy prania - z których warto korzystać?

Najważniejsze programy prania - z których warto korzystać?
Rozglądasz się za nowoczesną pralką? Sprawdź, czy dostępne programy są dobrze dostosowane do twojego stylu życia. Zwróć uwagę, czy łatwo wypierzesz ulubione ubrania wszystkich domowników! Przyjrzyj się dobrze ocenianym pralkom Electrolux i dowiedz się, jaki model będzie najbardziej udanym zakupem!

Jak wybrać pralkę? Najważniejsze parametryWybór pralki to jedna z najważniejszych decyzji zakupowych przy urządzaniu mieszkania. To sprzęt, z którego korzystasz regularnie i który powinien pracować bez awarii. Dlatego sięgnięcie po rozwiązania dobrze ocenianego producenta wydaje się racjonalnym rozwiązaniem. Nie dziwi popularność pralek Electrolux - w dobrej cenie kupisz dopracowane sprzęty, które posłużą ci wiele lat.

Jakie najważniejsze decyzje musisz podjąć, wybierając nowy model? Przede wszystkim określ, czy szukasz sprzętu ładowanego od góry czy od frontu. Te pierwsze są chętnie wybierane do niewielkich łazienek, w których każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Ograniczają jednak one możliwości przechowywania - nad pralką otwieraną do góry nie zawiesisz szafki ani półki. Inaczej jest z pralkami ładowanymi od frontu - na nich swobodnie możesz przechowywać przybory toaletowe - potrzebujesz jednak miejsca, by swobodnie załadować i rozładować pranie.

Zwróć też uwagę na takie parametry, jak:

  • wymiary urządzenia;

  • pojemność;

  • maksymalna prędkość wirowania;

  • klasa energetyczna;

  • dostępne programy;

  • zastosowane technologie;

  • łatwa obsługa;

  • dodatkowe funkcje;

  • atrakcyjny design.

Wśród pralek Electrolux znajdziesz zaawansowane modele, których cena przekracza 5000 zł, jak i budżetowe opcje za mnij niż 2000 zł. Analizując poszczególne urządzenia, niewiele osób dokładnie czyta listę programów prania. Tymczasem to bardzo ważna informacja, bo - odpowiednio dobrane do twoich potrzeb - znacząco ułatwiają zadbanie o czyste ubrania dla całej rodziny.

Warte uwagi programy praniaJednym z najważniejszych programów prania jest efektywny program szybki. To rozwiązanie dla osób, które nie mają dużo czasu lub chcą wstawić danego dnia więcej niż jedno pranie. Nie jest idealne rozwiązanie na uporczywe zabrudzenia, ale łatwe odświeżenie ubrań - zdecydowanie tak. W pralkach Electrolux znajdziesz program Szybki 20 - twoje pranie będzie gotowe w mniej niż pół godziny. Pamiętaj jednak, by przy programach szybkich nie wyładowywać bębna do pełna.

Inny warty uwagi program to Eco 40-60. Świetnie sprawdza się do tkanin bawełnianych lub prania bielizny. Jego nazwa nawiązuje do możliwie niskiego zużycia energii oraz wody - musisz jednak liczyć się z tym, że pranie potrwa dłużej. Jeśli jednak myślisz o środowisku i zależy ci na obniżeniu rachunków, warto korzystać z tego programu.

Rodzicom z pewnością przypadnie do gustu program Baby - idealny do prania ubranek dziecięcych. Zabrudzenia są dokładnie usuwane, a resztki detergentu - wypłukiwane, by nie podrażnić delikatnej skóry malucha.

Szukając nowej pralki, warto zainwestować w taką z programem parowym. Pozwala on nie tylko pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i dokładnie zdezynfekować pranie - para wodna również wygładza zagniecenia. Szczególnie warty uwagi jest program antyalergiczny parowy - każdy, kto cierpi na różnego rodzaju uczulenia z pewnością go doceni.

Wszystkie wymienione programy znajdziesz na przykład w pralce ELECTROLUX EW7FN349PSP SteamCare 700 UniversalDose. Chcesz sprawdzić więcej opcji tego producenta? Przeanalizuj pralki Electrolux w sklepie MediaMarkt, zwracając uwagę na listę dostępnych programów.

 

Aktualności

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Jak skutecznie usuwać blizny sposobami domowym więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl