Usuwanie alergenów - czy można to zrobić skutecznie?

lekarze specjaliści >Usuwanie alergenów - czy można to zrobić skutecznie?

Usuwanie alergenów - czy można to zrobić skutecznie?

Usuwanie alergenów
Usuwanie alergenów to temat, który dotyczy wielu osób. Alergen jest wrogiem numer jeden dla każdego alergika, astmatyka i osób o podobnych problemach zdrowotnych. W sieci znajdziesz wiele sposobów na usunięcie alergenów z otoczenia, ale który z nich jest skuteczny?
Aby skutecznie pozbyć się przeciwnika, najpierw należy go dobrze poznać...

1. Usuwanie alergenów - co powinieneś wiedzieć?


Alergeny to czynniki lub substancje, powodujące reakcję uczuleniową. Alergen może dostawać się do organizmu na różne sposoby, dlatego też mówi się o kilku odrębnych rodzajach alergii: wziewnej, pokarmowej i kontaktowej.
Reakcja alergiczna powstaje wtedy, kiedy nasz organizm usiłuje się bronić przed substancjami, które dla niego są obce. Wyeliminowanie alergenu może całkowicie odmienić życie i przywrócić komfort.
Stander - usuwanie alergenów, oferuje - tajemniczo brzmiącą dla niektórych - usługę ozonowania. Dzięki niej, można utlenić (czyli po prostu się pozbyć) roztoczy i ich odchodów, pyłków roślinnych oraz zarodników grzybów.
Ozonowanie polega na rozkładaniu ozonu, podczas którego uwalniana jest cząsteczka tlenu, która łączy się ze związkami chemicznymi, neutralizując je.
Więcej informacji oraz pozostałe wiadomości, które znajdziesz na https://www.stander.pl/uslugi/usuwanie-alergenow/ pomogą ci poradzić sobie zarówno z alergenami, występującymi w miejscach publicznych, takich jak szkoła, budynki administracji publicznej lub placówki medyczne, jak i w mieszkaniach i lokalach prywatnych.

2. Jak skutecznie usunąć alergeny?


Przemysłowy generator ozonu, potrafi wytworzyć 20 g ozonu na godzinę. To pozwala skutecznie rozprawić się z problemem, który dokucza alergikom. Ozon posiada właściwości silnie utleniające. Dzięki niemu, można pozbyć się alergenów nie tylko z powietrza, ale również z szaf, łóżek, czy zamkniętych, ciasnych przestrzeni.
Ozonowanie jest zdecydowanie mniej absorbujące, a jednocześnie bardziej skuteczne od ciągłego dbania o perfekcyjną czystość. Umożliwia pozbywanie się alergenów, bez konieczności ciągłego przebywania w oparach środków czystości.
Więcej informacji na temat usługi ozonowania, znajdziesz na stander.pl.
Oczywiście najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się alergii, jest leczenie i eliminacja alergenów. Są jednak takie osoby, które uczula wiele rzeczy, a eliminacja własnymi sposobami staje się męcząca, a wręcz niemożliwa do osiągnięcia. W takiej sytuacji warto zaufać fachowej pomocy.

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl