Akcesoria erotyczne, dzięki którym rozsmakujesz się w przyjemności

MEDserwis.pl >Akcesoria erotyczne, dzięki którym rozsmakujesz się w przyjemności

Akcesoria erotyczne, dzięki którym rozsmakujesz się w przyjemności

Akcesoria erotyczne, dzięki którym rozsmakujesz się w przyjemności

Szukasz sposobu, by przełamać rutynę, lubisz seks i chcesz, by trwał dłużej i był intensywniejszy? Warto pomyśleć o dodatkach, dzięki którym można poczuć więcej, odkrywać rozmaite formy przyjemności, otwierać się na nieznane doznania. Znajdź czas dla siebie i zrób sobie prezent, wybierając produkt, dzięki któremu zabawa w duecie lub pieszczoty solo zyskają na atrakcyjności.


Odkryj gadżety, które urozmaicą zabawę


Wśród zabawek erotycznych można znaleźć m.in. pierścienie erekcyjne, które są przykładem ciekawego gadżetu dla par. Zakładając tego typu zacisk na prącie, mężczyzna dłużej utrzymuje wzwód. Erekcja jest mocniejsza. Dodatkowo przyrządy wyposażone są w część, która wibracjami podczas stosunku stymuluje łechtaczkę, zapewniając partnerce dodatkowe wrażenia. Niektórych modeli można używać również do pieszczenia jąder. To niewielki gadżet, który warto przetestować.


Mężczyzna, który chce, by jego penis był dłużej twardy i okazalej się prezentował, może sięgnąć po specjalne pompki do penisa. Dla wielu panów wielkość przyrodzenia ma znaczenia i wpływa na zadowolenie z siebie. Dzięki profesjonalnym akcesoriom można przy pomocy działania podciśnienia, zwiększyć napływ krwi do naczyń krwionośnych i ciał jamistych, by osiągnąć efekt silniejszej erekcji. Dzięki temu zabiegowi można nabrać ochoty na seks, poczuć większą pewność siebie i czerpać zadowolenie z erotycznych uciech.


Wśród innych przedmiotów, które są warte uwagi, należy wymienić koraliki i kulki analne. Przeznaczone są dla osób, które mają doświadczenie w tego typu seksie, do zamówienia są też wersje dla początkujących użytkowników, którzy chcą poznać przyjemności związane z seksem analnym. Aplikacja ich wpływa na spotęgowanie wrażeń związanych ze stosunkiem.


Zadbaj o intensywniejsze odczucia


Przeglądając asortyment sklepu erotycznego, można trafić na jajka wibrujące. Te niepozornie wyglądające przyrządy uatrakcyjniają masturbację i zabawę we dwoje. Gadżet umieszcza się w waginie. Aplikacja jajeczka i wyjście na kolację, do klubu lub na spacer, to sposób, by w dyskretnie oddawać się przyjemnościom, które może kontrolować druga osoba sterująca aplikacją. Noszenie zabawki to nie tylko sposób na rozbudzenie pożądania, ciekawą grę wstępną lub urozmaicenie stosunku, ale też trening dla mięśni dna miednicy. Ćwiczenia Kegla wpływają pozytywnie na życie erotyczne, dzięki temu, że te partie ciała są dobrze wypracowane, można doświadczać intensywniejszych doznań seksualnych.


Chcąc spotęgować odczucia podczas pieszczot, można też sięgnąć po np.  specjalne kosmetyki, które mają działanie stymulujące. Dostępne są zarówno środki  dla mężczyzn, które wzmacniają erekcję, pomagają lepiej odczuwać pieszczoty, wywołują silniejszy wytrysk, jak też produkty dla kobiet. Wśród specyfików dla pań, można znaleźć m.in. spray zwiększający wrażliwość łechtaczki.


Na uwagę zasługują również olejki eteryczne oraz świece do masażu - https://www.erotino.pl/143-swiece-do-masazu , które doskonale sprawdzają się podczas wspólnych pieszczot, pomagając zbudować odpowiednią atmosferę, by złapać sensualny nastrój i mieć ochotę na więcej wrażeń. 

 

Aktualności

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Jak skutecznie usuwać blizny sposobami domowym więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl