ALCOR Centrum Medyczne

MEDserwis.pl >ALCOR Centrum Medyczne

ALCOR Centrum Medycznecheck

ALCOR Centrum Medyczne

adres:ul. Żegańska 21/23, Warszawa

telefon:501 100 128, 22 813 89 99, 19473

www:www.lekarzdodomu.pl

 www.alcorcentrummedyczne.medserwis.pl

e-mail:alcor@alcor.waw.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Czynne 24h/7 dni w tygodniu

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyAnestezjolodzyChirurgia stomatologicznaDentystaDiabetolodzyDietetycyGastrolodzyGeriatrzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyNeurolodzyNocna pomoc medycznaOrtopedia 24hOrtopedziPediatrzyPeriodontologia PsychiatrzyPsycholodzyPulmonolodzyRatownictwo medyczneRehabilitanciReumatolodzySeksuolodzyStomatolodzyUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Zabiegi odtruwania po alkoholu, narkotykach i lekach - wykonujemy w domu pacjenta pod ścisłym nadzorem lekarskim. Doświadczona kadra lekarska podczas wizyty w Państwa domu dobierze i poda najbardziej optymalne dawki leków - dostosowane do płci, wieku i stanu zdrowia.

Bezpiecznie przerywamy ciągi i regenerujemy organizm!

To dzięki skutecznej detoksykacji organizm zatruty alkoholem, narkotykami oraz lekami jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować, co sprawia iż Pacjent zyskuje siły pozwalające nie tylko stawić czoła uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się życiem.

Wykwalifikowany zespół medyczny centrum medycznego ALCOR zatroszczy się o to, by proces odtruwania organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki czy też leki przebiegał tak, aby w jak najmniejszym stopniu Pacjent odczuwał jego negatywne skutki.

Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem środków odurzających. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia Pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, Pacjent może zostać przewieziony do prywatnego ośrodka detoksykacji.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

Detoks poalkoholowy
Detoks Ponarkotykowy
Detoks Polekowy

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl