Szpital MEDIQ i Poradnie Specjalistyczne

MEDserwis.pl >Szpital MEDIQ i Poradnie Specjalistyczne

Szpital MEDIQ i Poradnie Specjalistycznecheck

Szpital MEDIQ i Poradnie Specjalistyczne

adres:ul. Piłsudskiego 20, Legionowo

telefon:22 774 26 40

www:www.mediq.pl

 www.klinikamediq.medserwis.pl

e-mail:biuro@mediq.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

PON-PT 7:00 do 22:00, SOB 7:00 do 15:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyAnestezjolodzyChirurdzyChirurdzy dziecięcyChirurgia plastycznaChirurgia stomatologicznaChirurgia urazowaDentystaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniDiabetolodzyDietetycyEndokrynolodzyFizjoterapeuciGastrolodzyGinekolodzyGinekologia estetycznaImplantologiaInterniściKardiochirurdzyKardiolodzyLaryngolodzyLekarz POZLekarze medycyny pracyLekarze medycyny rodzinnejMedycyna estetycznaMedycyna sportowaNefrolodzyNeurolodzyNeurologia dziecięcaOkulistyka dziecięcaOkuliściOrtodonciOrtopedziPediatrzyProtetykaPsychiatrzyPsycholodzyPulmonolodzyRadiolodzyRehabilitacja dziecięcaRehabilitanciStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawczaUrolodzyUrologia dziecięca

Informacje dodatkoweic_i

MEDIQ Legionowo powstało blisko 30 lat temu, wpisując się na stałe w typografię miasta. Przyjmujemy w trybie konsultacji dla osób ubezpieczonych (NFZ) jak i w trybie komercyjnym. W Legionowie funkcjonuje także szpital wielospecjalistyczny, który od lat jest na jednym z najwyższych miejsc w rankingu jakości leczenia, przygotowywanym przez "Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia".
W 2016r. otworzyliśmy Poradnię Medycyny Urody, gdzie w sposób kompleksowy i wielospecjalistyczny zajmujemy się urodą naszych pacjentów.

MEDIQ Warszawa to wielospecjalistyczna placówka, w której przyjmują specjaliści z dziedziny ortopedii, psychologii sportu, rehabilitacji, okulistyki i USG. Funkcjonuje tutaj także punkt pobrań krwi. Wszyscy specjaliści w MEDIQ Warszawa przyjmują w trybie komercyjnym.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 102850 [idis] => 6197 )