Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

MEDserwis.pl >Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologówcheck

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

adres:al. KEN 19, Warszawa

telefon:22 446 77 77, 22 446 72 31

www:www.rentgen.pl

e-mail:biuro@rentgen.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1

Godziny pracyic_i

od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 20.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyAudiolodzyChirurdzyDermatolodzyDietetycyEndokrynolodzyFoniatriaGinekolodzyHematolodzyHepatolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny pracyNefrolodzyNeurolodzyOkuliściOnkolodzyOrtopedziPediatrzyPołożnictwoProktolodzyPsycholodzyRehabilitanciReumatolodzyUrolodzyWenerologia

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

Zgodnie z programem założycieli, Spółdzielnia miała przez wiele lat charakter wyłącznie diagnostyczny. W miarę upływu czasu, dostosowując się do potrzeb pacjentów, rozszerzano zakres usług. Znaczący moment w rozwoju diagnostyki to upowszechnienie badań ultrasonograficznych. Na początku lat 90. XX wieku pacjenci z zadowoleniem przyjęli możliwość korzystania w Spółdzielni z konsultacji specjalistycznych i porad lekarskich, a także wykonywania drobnych zabiegów.

Wzbogacanie oferty dla pacjentów dotyczyło nie tylko zakresu usług. Dużym ułatwieniem w dostępie do oferty były propozycje świadczenia ich w dogodniejszym miejscu. Konsekwencją takiego zamysłu było powstawanie kolejnych filii: w Śródmieściu – oferującej głównie porady lekarskie a także diagnostykę gastroenterologiczną oraz na Woli – przychodni o dużym zakresie diagnostyczno-konsultacyjnym.

Początek XXI wieku przyniósł dalsze korzystne zmiany w tej dziedzinie. W końcu 2001 roku otwarto Lecznicę KEN – dużą filię diagnostyczno-konsultacyjną na Ursynowie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 19. We własnym, nowoczesnym, estetycznie zaprojektowanym i wykonanym wnętrzu, Spółdzielnia oferuje tam pacjentom najwyższy standard usług.

W pierwszym półroczu 2007 roku filia na Woli przeniosła się do nowego lokalu przy ulicy Młynarskiej 8/12. W świetnym punkcie komunikacyjnym, w zmodernizowanych pomieszczeniach Wola Plaza (dawny Dom Towarowy Wola) oferowany jest szeroki zakres usług medycznych. W połowie 2008 roku obie śródmiejskie filie zostały przeniesione do nowych pomieszczeń znacznie powiększonego lokalu Spółdzielni przy ul. Ludwika Waryńskiego 9

W naszych nowoczesnych przychodniach pracują lekarze z dużym doświadczeniem, wiedzą i reprezentujący większość specjalności. Zespół lekarzy składa się ze 190 osób, wśród których jest 17 profesorów, 7 docentów oraz 75 doktorów nauk medycznych. Atutem Spółdzielni są także wysokie kwalifikacje średniego personelu medycznego.

Atrakcyjność oferty diagnostycznej Spółdzielni wynika z odpowiedniego wyposażenia w aparaturę. W pracowniach radiologicznych używany jest sprzęt nowej generacji, który gwarantuje wykonywanie badań przy zminimalizowanej dawce promieniowania. Istotnym krokiem ku nowoczesności było wprowadzenie w końcu 2006 roku w filii na Ursynowie cyfrowej metody zapisywania zdjęć rentgenowskich. Od tej pory pacjenci wykonujący tam zdjęcia i kierujący ich lekarze uzyskują bardzo wysokiej jakości obrazy rentgenowskie zapisane w formie cyfrowej na płytach CD. Analizatory stosowane w diagnostyce laboratoryjnej charakteryzuje wysoka precyzja, która umożliwia uzyskanie certyfikatu ISO 9002. Ultrasonografy używane w pracowniach cechują się wysoką rozdzielczością i bardzo nowoczesnym oprogramowaniem, które jest systematycznie uzupełniane przez producentów o najnowsze wersje powstające w najlepszych ośrodkach badawczych.

Cyfrowe aparaty EKG, EEG, EMG, holtery oraz spirometry pozwalają uzyskać precyzyjny zapis funkcji badania i sprzyjają postawieniu diagnozy bez obarczania jej błędem.

Najlepszym weryfikatorem jakości i wiarygodności Spółdzielni jest stale rosnąca liczba pacjentów. W 2006 roku – roku 50-lecia firmy – z jej usług skorzystało 223 105 pacjentów. Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów od wielu lat zajmuje miejsce w pierwszej trójce w rankingach firm medycznych działających w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO PRZYCHODNI SPÓŁDZIELNI PRACY SPECJALISTÓW RENTGENOLOGÓW!

Galeriaic_at

1

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl