Prywatny Instytut Zdrowia i Urody

MEDserwis.pl >Prywatny Instytut Zdrowia i Urody

Prywatny Instytut Zdrowia i Urodycheck

Prywatny Instytut Zdrowia i Urody

adres:ul. Sobieskiego 18, Warszawa

telefon:(22) 651-66-86, 651-66-87, 842-43-30

www:www.inst-zdrowia.vis.pl

e-mail:recepcja@inst-zdrowia.vis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piatek: 8.00-21.00, sobota: 8.00-14.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyChirurdzyChirurdzy dziecięcyChirurgia plastycznaChirurgia stomatologicznaDentystaDermatolodzyDiabetolodzyEndokrynolodzyGinekolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny pracyLekarze medycyny rodzinnejMedycyna estetycznaNeurolodzyOkuliściOrtodonciOrtopedziPeriodontologia StomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

O nasPrywatny Instytut Zdrowia i Urody powstał w 1992 r. jako niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - pierwsza tego typu wielospecjalistyczna placówka w Warszawie. Prowadzimy dział ogólnomedyczny, chirurgiczny, chirurgii estetycznej, stomatologiczny oraz diagnostyczny. Stale powiększamy i unowocześniamy bazę diagnostyczną. Zatrudniamy ponad 100 lekarzy różnych specjalności, wielu z tytułem profesora lub docenta. Większość z nich związana jest z klinikami i renomowanymi warszawskimi szpitalami. Zajmujemy się pacjentami w każdej fazie leczenia: począwszy od postawienia diagnozy, poprzez terapię, ewentualny zabieg chirurgiczny do rehabilitacji i fizykoterapii.

Większość lekarzy pracuje u nas od lat, stanowią stały, dobrany zespół. O ich fachowości i trosce o chorego świadczy wciąż rosnąca liczba pacjentów. Z opieki naszego Instytutu korzystają nie tylko mieszkańcy pobliskiego Wilanowa, Ursynowa i Dolnego Mokotowa, lecz także osoby z terenu całej Warszawy oraz okoliczych miejscowości. Leczą się u nas również cudzoziemcy. Recepcja i większość personelu medycznego włada językiem angielskim.

Ponieważ zdrowie jest gwarancją urody i dobrego samopoczucia, zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Instytutu i skorzystania z bogatej oferty medycznej i kosmetyczno-dermatologicznej.

Właścicielem Prywatnego Instytutu Zdrowia i Urody a także jego kierownikiem jest Dr Anna Jasiewicz

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 72139 [idis] => 5093 )