OLIMEDICA Centrum Medyczne

MEDserwis.pl >OLIMEDICA Centrum Medyczne

OLIMEDICA Centrum Medycznecheck

OLIMEDICA Centrum Medyczne

adres:CHR Kupiec I piętro ul. Krzywoustego 9-10, Szczecin

telefon:+48 793 138 757, +48 91 835 43 79

www:www.olimedica.pl, www.laryngologszczecin.com

e-mail:info@olimedica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia plastycznaLaryngolodzyMedycyna estetyczna

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

OLIMEDICA Centrum Medyczne w Szczecinie – zdrowie i uroda w zasięgu ręki.

Olimedica to ponad 30 -letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu zachowawczym dzieci i dorosłych. Jako jedyni w Szczecinie prowadzimy Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów stosując zaawansowaną technologię i najnowsze małoinwazyjne metody leczenia, np. termoterapię bipolarną Celon, laserowe leczenie chrapania i snoreplastykę, skutecznie lecząc chrapanie i bezdechy senne. Zabiegi przeprowadzane są w ramach chirurgii jednego dnia, co pozwala Pacjentom na szybszy powrót do zdrowia oraz codziennych obowiązków.

W naszym centrum zajmujemy się również kompleksowo leczeniem łysienia przeprowadzając badania trychologiczne, stosując zabiegi medycyny estetycznej mezoterapii, osocza bogatopłytkowego oraz zabiegi implantacji włosów Biofibre.

Ważne jest dla nas zdrowie, zadowolenie i satysfakcja naszych Pacjentów, ale również ich bezpieczeństwo. Wysokie kwalifikacje, ogromne doświadczenie naszego zespołu medycznego, stale aktualizowana wiedza i umiejętności oraz dostęp do nowoczesnych technologii sprawiają, że możemy zapewnić naszym Pacjentom usługi na najwyższym poziomie przekładają się na profesjonalizm i wysoką jakość usług.

Olimedica Centrum Medyczne zaprasza na konsultacje, diagnostykę i leczenie.


medserwis.pl
dr Aleksander Żmudziński – specjalista laryngolog, chirurg, lekarz medycyny estetycznej z 30 letnim doświadczeniem klinicznym.

Obecnie współpracuje z kilkoma placówkami medycznymi, m.in. szpitalami i klinikami w Gorzowie oraz Szczecinie. Wspólnie z żoną prowadzi dynamicznie rozwijającą się placówkę medyczną Olimedica. Jego zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia diagnostyki oraz leczenia dzieci i dorosłych, m.in. chorób uszu, nosa, gardła oraz zatok, a także szeroko pojętej medycyny estetycznej.

Preferuje stosowanie małoinwazyjnych technik zabiegowych, które ograniczają pobyt pacjenta w klinice do minimum, umożliwiają powrót do zdrowia w warunkach domowych i skutkują krótkim okresem rekonwalescencji przy zachowaniu znakomitych efektów terapeutycznych.

Zakres leczenia operacyjnego to obszar: uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. W Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów stosuje najnowsze małoinwazyjne, wysoce efektywne metody leczenia min. metodę Celon, laserowe leczenie chrapania oraz snoreplastykę. Ponadto stosuje endoskopowe techniki w leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych (FESS).

W ostatnich latach pasją doktora jest medycyna estetyczna. Zabiegi jakie przeprowadza w Centrum Medycznym Olimedica mają na celu profilaktykę starzenia się skóry i leczenie np. wygładzanie zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej. Iniekcje preparatów kwasu hialuronowego wykorzystuje w zabiegach wypełniania zmarszczek i bruzd, a także niewielkich korektach kształtu i wielkości np. nosa czy ust.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych. Obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna oraz znajomość nowych technik zabiegowych pozwalają w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Serdecznie zapraszamy.

Galeriaic_at

1
2
3
5
6

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl