MD MEDMIX Hair Clinic

MEDserwis.pl >MD MEDMIX Hair Clinic

MD MEDMIX Hair Cliniccheck

MD MEDMIX Hair Clinic

adres:ul. Gen. Józefa Kustronia 4, Bielsko-Biała

telefon:33 815-24-04, 603-777-679

www:www.medmix.pl

e-mail:gabinet@medmix.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyDermatolodzyEndokrynolodzyTrycholodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

MD MEDMIX Hair Clinic to nowoczesna placówka specjalizująca się w leczeniu schorzeń owłosionej skóry głowy i włosów. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny włosów oraz chirurgii odtwórczej włosów czyli przeszczepu włosów.

Tak wąska specjalizacja kliniki MD MEDMIX pozwala na wykonywanie zabiegów w wysokiej jakości.

Właścicielem MD MEDMIX jest mgr Marzena Dubas- analityk i diagnosta z dziedziny trychologii. Mgr Marzena Dubas jest również osobą, która zarządza gabinetem, dba o sprawy formalne gabinetu, prowadzi nadzór nad personelem oraz zajmuje się kontaktami z pacjentami.

Lekarzem wykonującym zabiegi jest dr n. med. Michał Paczkowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1995 roku uzyskując tytuł lekarza medycyny. Po ukończeniu rocznego stażu podyplomowego odbył staże kliniczne w ramach specjalizacji medycznej z Chirurgii, a w roku 2000 zdał egzamin specjalizacyjny z Chirurgii Ogólnej.

W obrębie obecnych zainteresowań dr Michała Paczkowskiego jest transplantacja włosów oraz opracowywanie pod względem naukowym metod leczniczych w przypadkach leczenia łysienia i wypadania włosów. W zakres zabiegów przeprowadzanych przez dr Michała Paczkowskiego wchodzą zabiegi przeszczepów włosów metodą FUE, FUT i BHT. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w chirurgii oraz transplantologii wykonuje również trudne zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie przeszczepów włosów w okolicach blizn po wypadkach, oparzeniach, pogryzieniach przez zwierzęta zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.
Dr n. med. M. Paczkowski wykonuje również zabiegi leczenia wypadania włosów, w których wykorzystuje wieloletnią wiedzę z zakresu pozyskiwania komórek macierzystych z krwi.

Doktor Michał Paczkowski jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz wykonuje zabiegi w zakresie walontariatu w programie OPERATION RESTORE – PRO BONO

Stosujemy komplementarne rozwiązania w walce z utratą włosów. Oprócz zabiegów przeszczepu włosów zajmujemy się stymulacją wzrostu nowych włosów, wykonujemy zabiegi hamujące miniaturyzację mieszków włosowych.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl