Ferreus Stomatologia Rodzinna

MEDserwis.pl >Ferreus Stomatologia Rodzinna

Ferreus Stomatologia Rodzinna check

Ferreus Stomatologia Rodzinna

adres:ul. Stefana Okrzei 18, Warszawa

telefon:22 357 85 98, 502 243 274

www:www.ferreus.pl

 www.ferreus.medserwis.pl

e-mail:ferreus@ferreus.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 5

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

Poniedziałek - Piątek 8.30 - 20.00 Sobota 9.00 - 15.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDentystaImplantologiaOrtodonciPeriodontologia ProtetykaRadiolodzyStomatolodzyStomatologia estetyczna

Informacje dodatkoweic_i

Ferreus Stomatologia Rodzinna w Warszawie, serdecznie zapraszamy do naszej przychodni pięknego uśmiechu dzieci, młodzież i dorosłych. Oferujemy pacjentom konsultacje specjalistyczne, profesjonalną diagnostykę radiologiczną oraz pełny zakres usług we wszystkich dziedzinach stomatologii. Leczymy w komfortowych warunkach, bez stresu i bólu. Doświadczona kadra specjalistów zatrudniona w naszej przychodni korzysta z innowacyjnych technologii oraz najnowocześniejszego sprzętu do diagnostyki i zabiegów, możemy więc zagwarantować Państwu profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną.

W Przychodni Stomatologicznej Ferreus zapewniamy wszystkim pacjentom komfortowe warunki leczenia i życzliwą atmosferę. Chcemy, by wszyscy nasi pacjenci cieszyli się zdrowym, pięknym uśmiechem.

Ferreus Stomatologia Rodzinna to nowoczesna przychodnia w której usługi świadczą znakomici specjaliści reprezentujący wszystkie dziedziny współczesnej stomatologii. Nasi specjaliści wykorzystując swoje duże doświadczenie mogą zagwarantować pacjentom najwyższą jakość wykonywanych zabiegów w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji, stomatologii estetycznej i zaawansowanej implantologii oraz protetyki stomatologicznej. Prowadzimy leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży i dorosłych. Stosujemy nowoczesne aparaty ortodontyczne stałe i ruchome oraz aparaty ortodontyczne w postaci przezroczystych nakładek. Wszystkie stosowane przez naszych specjalistów procedury są zgodne z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa usług stomatologicznych.

W Przychodni Stomatologicznej Ferreus zatrudniamy specjalistów, którzy są pasjonatami stomatologii, systematycznie zdobywają nową wiedzę i podnoszą swoje kwalifikacje potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami. Możemy poszczycić się kadrą o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu. Pracujący w naszej przychodni lekarze specjaliści, asystentki stomatologiczne i higienistki posiadają odpowiednie kompetencje i starają się stworzyć pacjentom atmosferę pełną życzliwości i zrozumienia dla ich problemów, bo wszystkim zależy na pięknym uśmiechu naszych pacjentów.

Ferreus Stomatologia Rodzinna dysponując wysokiej jakości sprzętem medycznym może zapewnić wszystkim pacjentom wysoki standard świadczonych usług. Posiadamy nowoczesną aparaturę do diagnostyki i zabiegów. Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w sprzęt medyczny najnowszej generacji, który umożliwia bezpieczne przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów. Wśród urządzeń medycznych, które posiadamy należy wymienić aparat RTG Heliodent PLUS do obrazowania wewnątrzustnego, aparat pantomograficzny firmy Vatech PAX Primo do zdjęć cyfrowych oraz mikroskop zabiegowy do leczenia kanałowego.

Ferreus Stomatologia Rodzinna w Warszawie, przy ul. Stefana Okrzei 18 serdecznie zaprasza pacjentów; umawianie wizyt tel. 22 357 85 98, 502 243 274

Ferreus

Ferreus Stomatologia Rodzinna w Warszawie to nowoczesna placówka medyczna którą wielokrotnie nagradzano za najwyższą jakość usług stomatologicznych. Ich potwierdzeniem jest wdrożony w przychodni System Zarządzania Jakością ISO 9001 spełniający wymogi jednostki certyfikującej. Uważnie śledzimy rozwój stomatologii na świecie i staramy się nadążać za nowoczesnymi trendami pojawiającymi się w tej dziedzinie, szczególnie w implantologii, protetyce czy ortodoncji. Systematycznie wprowadzamy do naszej oferty nowe rozwiązania, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Zależy nam na zdrowiu naszych pacjentów, chcemy leczyć bezpiecznie , mniej inwazyjnie i zupełnie bezboleśnie. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych specjalistów i wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń medycznych możemy świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Przychodnia Stomatologiczna Ferreus angażuje się w akcje charytatywne, które mają na celu pomoc domom dziecka i fundacjom. Chcemy czynić dobro i nieść wsparcie szczególnie tym, którzy potrzebują go najbardziej.

Ferreus Stomatologia Rodzinna w Warszawie, przy ul. Stefana Okrzei 18 serdecznie zaprasza pacjentów; umawianie wizyt tel. 22 357 85 98, 502 243 274


Ferreus


Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl