Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

MEDserwis.pl >Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

Europejskie Centrum Zdrowia Otwockcheck

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

adres:ul. Borowa 14/18, Otwock

telefon:call-center / umawianie wizyt 22 710 33 33

www:www.ecz-otwock.pl

e-mail:rejestracja@ecz-otwock.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9

Godziny pracyic_i

Punkt pobrań: od poniedziałku do piątku: 8.00 – 9.30 13.00 – 14.30
Izba przyjęć: od poniedziałku do piątku: 7.00 – 19.00
Rejestracja: od poniedziałku do piątku: 7.00 – 20.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AnestezjolodzyBariatriaChirurdzyChirurgia onkologicznaGenetykaGinekolodzyKardiolodzyOnkolodzyRadiolodzyRehabilitacja dziecięcaRehabilitanciUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

ZABIEGI, OPERACJE

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock to ośrodek wielodyscyplinarny, dający możliwość realizacji szerokiej gamy świadczeń zdrowotnych dostosowanych do Twoich potrzeb.
Naszym pacjentom oferujemy kompleksową opiekę medyczną w różnych wariantach. Od pojedynczych usług, przez indywidualne pakiety zdrowotne po pakiety medyczne dla biznesu, a także szeroką ofertę zabiegów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik chirurgicznych. Europejskie Centrum Zdrowia Otwock to placówka wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, oferująca najwyższą jakość usług.

Wśród najczęściej wykonywanych zabiegów i procedur diagnostycznych w naszym ośrodku znajdują się:

Onkologia: zakładanie, płukanie i usuwanie portów naczyniowych ułatwiających podawanie chemioterapii, leczenie chemioterapeutyczne nie objęte finansowaniem ze środków NFZ, chemoembolizacje przerzutów nowotworowych do wątroby.

Chirurgia onkologiczna i ogólna: operacje brzuszno-kroczowe (laparoskopowa i otwarta), operacje przepuklin, cholecystektomie, hemikolektomie, fiberokolonoskopia, zabiegi żołądka i dwunastnicy, mastektomie, operacje tarczycy, usuwanie znamion, implantacje portu naczyniowego.
Ośrodek nasz wykonuje innowacyjną metodę leczenia cukrzycy typu 2 u pacjentów z "chorobliwą" otyłością-Laparoskopowa operacja pętlowego wyłączenia żołądkowo-jelitowego.

Kardiologia: ablacje, koronarografie, angioplastyki wieńcowe z implantacją stentu angioplastyki obwodowe z implantacją stentu, arteriografie tętnic płucnych, cewnikowanie serca, wszczepianie filtrów do żyły głównej dolnej, embolizacje tętnic oskrzelowych, embolizacje i chemoembolizacje narządowe w chorobach nowotworach i nienowotworowych.

Urologia: operacje plastyczne wodniaka jądra, orchidektomia (usunięcie jądra), operacja żylaków powrózka nasiennego (laparoskopowe), operacja stulejki, operacje gruczołu krokowego (TURP, adenomektomia otwarta i laparoskopowa), prostatektomia radykalna laparoskopowa, cystoskopia diagnostyczna, endoskopowe leczenie kamicy dróg moczowych (URSL, PCNL), pielo i pielonefrolitotomia (otwarte zabiegi kamicy nerkowej), plastyka połączenia miedniczkowo- moczowodowego (zabiegi otwarte i laparoskopowe), zabiegi endoskopowe zwężenia cewki moczowej (UOW), przezcewkowa elektroresekcja guzów pęcherza (TURBT), nefrektomia radykalna (otwarta, laparoskopowa), NSS- resekcja guza nerki (zabiegi otwarte i laparoskopowe), implantacja hydraulicznego zwieracza AMS u mężczyzn, cystektomia radykalna, exenteracja. Jako jedyna placówka w Polsce stosujemy techniki robotyczne z zastosowaniem robotów manualnych.

Ginekologia inwazyjna i onkologiczna: diagnostyka laparoskopowa, histeroskopia, usuwanie torbieli i guzów łagodnych i złośliwych jajników i macicy, operacje klasyczne i laparoskopowe, w tym z zastosowaniem technik robotycznych.

Ortopedia: endoprotezy stawu biodrowego kolanowego, zabiegi w chorobach i urazach kręgosłupa, leczenie objawów bólowych kręgosłupa.

KONSULTACJE LEKARZY SPECJALISTÓW

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock posiada w swojej strukturze ambulatorium, w którym dostępni są dla pacjentów wysokiej klasy specjaliści. Zespoły specjalistów ściśle współpracują ze sobą w celu poprawy diagnostyki i terapii. Takie podejście, jest wyjątkowo korzystne z punktu widzenia pacjenta ze złożonym problemem zdrowotnym. Istotne jest również to, że pacjent ma możliwość kontynuowania leczenia rozpoczętego w szpitalu, u tych samych lekarzy w trybie ambulatoryjnym. W skład ambulatorium wchodzą następujące poradnie:

- onkologii klinicznej-konsultacje w zakresie diagnozowania i leczenia chorób nowotworowych.
- chirurgii onkologicznej i ogólnej- konsultacje i kwalifikacje do zabiegów w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej.
- chirurgii naczyniowej - diagnostyka i leczenie, kwalifikacja do zabiegów, leczenie operacyjne
- kardiologii - konsultacje kardiologiczne oraz pełen zakres diagnostyki
- urologii - konsultacje urologiczne oraz pełen zakres diagnostyki
- ginekologii - konsultacje specjalistów, pełen zakres świadczeń leczniczych i zabiegów chirurgicznych
- rehabilitacji
- reumatologii - konsultacje i leczenie specjalistyczne
- leczenia bólu - leczenie przewlekłych dolegliwości bólowych o różnej etiologii
- radiologiczna - konsultacje specjalistów radiologii w zakresie ponownej interpretacji wyników badań także wskazanie zalecanych do wykonania badań obrazowych na podstawie dotychczasowych wyników badań i objawów.
- psychologiczna - konsultacje polegające na udzielaniu wsparcia specjalistów w dziedzinie psychologii klinicznej czy psychoonkologii chorym i ich rodzinom.

DIAGNOSTYKA OBRAZOWA
na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym.

Europejskie Centrum Zdrowia wprowadziło do diagnostyki pacjentów (jako pierwszy
ośrodek w Polsce) 3 Teslowy, 2 nadajnikowy, 32-kanałowy rezonans magnetyczny Philips Achieva 3T TX
Urządzenie wyposażone jest w najbogatszy pakiet oprogramowania do badań
wszystkich okolic ciała. Posiadamy pakiet do badań MR serca za pomocą
najdoskonalszej, 32-kanalcwej cewki kardiologicznej.

Kolejnym doskonałej jakości aparatem jest 128-warstmawy tornograf komputerowy
Philips Brilliance iCT SF, również wyposażony w pełny pakiet oprogramowania wszystkich okolic ciała włącznie z zaawansowanymi badaniami kardiologicznymi. Badania MSCT tętnic wieńcowych pozwalają w wielu przypadkach zastąpić inwazyjną koronarografię. ECZ Otwock posiada także jedyny w Polsce mammograf z tomosyntezą obrazu Hologic Selenia Dimensions, pozwalający badać piersi w sposób trójwymiarowy. Dzięki temu oceniane mogą być kolejne warstwy przekrojów przez ciało pacjentki, a nie tylko zdjęcia sumacyjne piersi.

W naszym szpitalu istnieje również nowoczesna pracownia radiologii i kardiologii interwencyjnej oparta tak jak wszystkie nasze urządzenia diagnostyczne na technice cyfrowej. Również posiadany aparat do zdjęć RTG jest w pełni cyfrowy.

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala na wydawanie pacjentom wyników badań na płytach DVD w medycznym standardzie DICOM wraz z przeglądarką umożliwiającą ich referencyjny podgląd i dowolne kopiowanie/powielanie na każdym komputerze osobistym.

PAKIETY MEDYCZNE DLA BIZNESU

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock, to placówka współpracująca z innymi podmiotami medycznymi i klientem indywidualnym w oparciu m.in. o:

- abonamenty (szpitalny, ambulatoryjny, mieszany, itp.)
- ubezpieczenia prywatne
- oferty indywidualne i grupowe.

Ponadto jesteśmy przygotowani do kompleksowej opieki poczynając od badań wstępnych i okresowych do pracy, badań profilaktycznych, poprzez standardowe leczenie, po opiekę kompleksową oraz umowy grupowe. W przypadku badań wstępnych do pracy, tak dopasowujemy terminy, aby potrzebne badania można było wykonać w jeden dzień.

W naszym podejściu do klienta przyświeca nam troska o wysoką jakość obsługi, komfortowe warunki, intymność i przede wszystkim czas realizacji usług medycznych.

VIPATIENT

Karta VIPatient:

Wystawcą karty VIPatient jest Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Szpital im. F.Chopina. O przyznaniu karty VIPatient decyduje Zarząd Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock. Termin ważności karty - 24 miesiące od pierwszej wizyty w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock. Możliwość przedłużenia karty w rejestracji szpitala. Karta VIPatient jest kartą imienną i może z niej korzystać tylko jedna osoba. Przekazywanie karty osobom trzecim jest niedozwolone i może skutkować unieważnieniem karty. Właściciel karty zobowiązany jest podczas wizyty do posiadania dokumentu potwierdzającego tożsamość. Karta VIPatient upoważnia do rabatu 30% na wybrane usługi w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock.

Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl