Centrum Terapii Laserowej

lekarze specjaliści >Centrum Terapii Laserowej

Centrum Terapii Laserowejcheck

Centrum Terapii Laserowej

adres:ul. Komuny Paryskiej 56, Wrocław

telefon:502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11

www:www.centrumterapiilaserowej.pl

e-mail:laser@ctl.wroc.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

 

Zdjęcie 1

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek 8,00 – 19,00, sobota - niedziela zamknięte

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyChirurgia plastycznaDermatolodzy estetyczniMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiRehabilitanci

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Terapii Laserowej przy ul. Komuny Paryskiej 56 we Wrocławiu to nowoczesne centrum medyczne posiadające 30-letnie doświadczenie w wykorzystaniu laserów do leczenia chorób skóry i do zabiegów medycyny estetycznej. Centrum specjalizuje się w laseroterapii, chirurgii dermatologicznej, fizykoterapii nuklearnej i laserowej medycynie estetycznej.
Nasi lekarze to wybitni specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w diagnostyce dermatoskopowej znamion skórnych, oraz w bezpiecznych zabiegach usuwania znamion skórnych i innych szpecących skórę narośli , takich jak; pieprzyki, brodawki, kurzajki, włókniaki. Jesteśmy skuteczni w leczeniu trądziku, blizn potrądzikowych oraz w laserowych zabiegach zamykania naczynek i usuwania tatuaży.

Centrum Terapii Laserowej w swojej bogatej ofercie posiada również zabiegi z zakresu laserowej medycyny estetycznej. Polecamy zabiegi modelowania i odmładzania skóry twarzy i ciała, usuwania blizn i rozstępów, usuwania przebarwień oraz depilacji laserowej. W naszym salonie kosmetycznym mogą Państwo skorzystać z zabiegów wyszczuplających, odmładzających i rewitalizujących skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Należymy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej.Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, szkolimy lekarzy w zakresie laseroterapii. Dumni jesteśmy z tego, że w wielu nowo powstających ośrodkach medycyny estetycznej pracują lekarze, którzy u nas zdobywali podstawy posługiwania się laserami.Centrum Terapii Laserowej posiada nowoczesną aparaturę i ogromne doświadczenie w terapii MBST®, która wykorzystuje rezonans magnetyczny do nieinwazyjnego leczenia bólu i schorzeń zwyrodnieniowych stawów, kości, ścięgien, zmian pourazowych oraz osteoporozy. Narastające z biegiem lat dolegliwości mogą powodować poważne ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu. Technologia MBST® służy do stymulacji komórek, czyli odbudowy utraconych czy uszkodzonych tkanek, kości i chrząstek. Dzięki regeneracji tkanki chrzęstnej lub kostnej bóle ulegają wyraźnemu złagodzeniu na długi czas lub ustępują, a sprawność ruchowa zostaje przywrócona. Z przeprowadzonych badań naukowych wynika, że terapia MBST® jest skuteczna i przynosi długofalowe efekty.

Centrum Terapii Laserowej zaprasza na innowacyjne zabiegi.
Sprawdź jak działa terapia MBSTR


Choroba zwyrodnieniowa stawów. Urazy stawów. Bóle kręgosłupa
Sprawdzona terapia po raz pierwszy w Polsce

medserwis.pl

Kwalifikacja do leczenia:

Prosimy o kontakt z rejestracją w celu umówienia się na wizytę kwalifikacyjną.
Numery telefonów: 502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl