Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka

lekarze specjaliści >Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka

Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka check

Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka

adres:ul. Racławicka 131, Warszawa

telefon:222 78 78 00

www:www.dentalux.pl

 www.dentaluxraclawicka.medserwis.pl

e-mail:raclawicka@dentalux.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

cała doba 24H 222 76 24 59

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia szczękowaDentystaImplantologiaNocna pomoc medycznaOrtodonciStomatolodzyStomatologia 24hStomatologia dziecięcaStomatologia estetyczna

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka zaprasza pacjentów 7 dni w tygodniu oraz w święta przez całą dobę. Zapewniamy kompleksowe leczenie oraz całodobową opiekę stomatologiczną w pełnym zakresie. Wieloletnie doświadczenie wsparte nowoczesnymi technologiami pozwala nam zagwarantować pacjentom najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. Dla naszego zespołu priorytetem jest komfort pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wysoka jakość świadczonych usług stomatologicznych. Oferujemy pełny zakres leczenia stomatologicznego oraz diagnostykę RTG. Dyżury w Centrum Stomatologii Dentalux pełnią lekarze posiadający duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje i pasję, ukierunkowaną na spełnianie marzeń pacjentów o pięknym uśmiechu.

W Dentalux świetnie wykwalifikowany zespół stomatologów, ortodontów, protetyków i implantologów, wspaniały personel pomocniczy oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii pozwala osiągnąć rezultaty na których nam najbardziej zależy. Sprawimy, że na Państwa twarzy zawsze będzie gościł piękny uśmiech. Stomatologia estetyczna w Dentalux skupia się na kreowaniu pięknego uśmiechu, bo uroda właśnie zaczyna się od uśmiechu. Piękne, zdrowe zęby dodają twarzy blasku, dlatego warto zabiegi odmładzające zaczynać od odmłodzenia uśmiechu.

W Centrum Stomatologii DENTALUX prowadzimy również działania profilaktyczne, doradzamy najmłodszym pacjentom i dorosłym w jaki sposób dbać o zęby i dziąsła, aby długo zachować je w bardzo dobrym stanie. Celem prowadzonych przez nas działań edukacyjnych w zakresie profilaktyki jest zapobieganie próchnicy i parodontozie. Leczeniem pacjentów z chorobami przyzębia, które bezpośrednio wpływają na wygląd dziąseł, powodując zanik kości znajdujących się pod dziąsłami, a w przyszłości mogą przełożyć się na utratę zębów z powodu parodontozy zajmują się w Dentalux periodontolodzy. Niezależnie od wieku musimy systematycznie dbać o zęby, a okresowe wizyty kontrolne u stomatologa są pierwszym krokiem do zapewnienia zdrowych zębów i pięknego uśmiechu. Prawidłowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób jamy ustnej.

W Dentalux niezwykle przyjazny personel zapewnia pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Podchodzimy ze zrozumieniem do wszystkich problemów pacjenta, dla każdego indywidualnie ustalamy plan leczenia. Nasi wysoko wykwalifikowani lekarze oferują pacjentom najnowsze, światowe zdobycze w stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii i protetyce. Nowoczesne wyposażenie w połączeniu z wiedzą stomatologiczną naszych lekarzy przekłada się na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka pracuje 24H na dobę również w niedzielę i święta. Przez całą dobę świadczymy pacjentom pełny zakres usług stomatologicznych Zapraszamy w dogodnych dla siebie godzinach wszystkie osoby, które maja mało czasu, a zależy im na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu.

Zapraszamy pacjentów do telefonicznego umawiana wizyt - tel. 222 78 78 00

Dentalux

Galeriaic_at

1 4 5 6 7

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl