Centrum Medycyny Sportowej

lekarze specjaliści >Centrum Medycyny Sportowej

Centrum Medycyny Sportowej check

Centrum Medycyny Sportowej

adres:ul. Wawelska 5, Warszawa

telefon:22 592 93 05 do 10

www:cms.waw.pl

 www.centrummedycynysportowej.medserwis.pl

e-mail:rejestracja@cms.waw.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek 7.30-20.00, sobota 8.00-14.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AnestezjolodzyChirurdzyChirurgia naczyniowaChirurgia urazowaDietetycyFizjoterapeuciInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny pracyMedycyna sportowaNeurochirurdzyNeurolodzyOkuliściOrtopedziPsycholodzyRadiolodzyRehabilitanciReumatolodzyTraumatologia

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie to nowoczesna klinika wyposażona w najwyższej klasy sprzęt do diagnostyki, zabiegów operacyjnych i rekonwalescencji. W naszym Centrum usługi świadczą wybitni specjaliści dzięki którym można dowiedzieć się więcej o stanie swojego zdrowia i możliwych do zastosowania terapiach. Nasi specjaliści gwarantują profesjonalną diagnostykę, dzięki której wdrożą skuteczny proces leczenia i rehabilitacji Państwa urazów i schorzeń.

Centrum Medycyny Sportowej zaprasza do rezerwacji wizyt online

medserwis.pl
Rezonans magnetyczny Warszawa - Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie przy ul. Wawelskiej 5 zaprasza pacjentów na badanie rezonansem magnetycznym prywatnie bez skierowania i kolejek,

zapisz się online lub dzwoń tel. 22 592 53 05 do 10

Rezonans magnetyczny jest badaniem, które pozwala szybko i precyzyjnie zobrazować nawet najmniejsze zmiany chorobowe, które są niewykrywalne w przypadku innych badań diagnostycznych. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i nieszkodliwe dla zdrowia pacjenta, dlatego można je wykonać również bez skierowania lekarskiego.

Badanie rezonansem magnetycznym trwa zazwyczaj od 15 do 45 minut. Czas badania zależny jest od tego, jaki obszar ciała poddany jest badaniu. Pacjent w trakcie badania przebywa we wnętrzu aparatu skanującego w nieruchomej pozycji. Może się to wiązać z pewnym dyskomfortem dla osób cierpiących z powodu klaustrofobii. ale zgodnie ze światowymi trendami nowoczesne urządzenie do badania rezonansem magnetycznym dzięki średnicy powiększonej do 70 cm, może zapewnić badanym pacjentom odczuwalny komfort. a warto zaznaczyć, że w Centrum Medycyny Sportowej badanie wykonujemy właśnie takim nowoczesnym aparatem cyfrowym.

Pracownia Rezonansu Magnetycznego w Centrum Medycyny Sportowej jest wyposażona w pełni cyfrowy Aparat Ingenia 3.OT marki Philips, który zapewnia wysoką jakość obrazowania i szybkość wykonywania badania właściwą dla technologii cyfrowej, co znacznym stopniu wpływa na precyzję obrazowania i skróceniu czasu badania. Aparat Ingenia 3.OT posiada średnicę 70 cm, ponieważ zaprojektowano go z myślą o bardzo zróżnicowanej grupie pacjentów, dlatego zapewnia wszystkim badanym wygodne przebywanie wewnątrz urządzenia.

Pacjent przychodzący na badanie rezonansem magnetycznym do Centrum Medycyny Sportowej jest cały czas pod opieką personelu medycznego, również w trakcie przeprowadzania badania jest przez cały monitorowany i ma możliwość sygnalizowania potrzeby kontaktu z lekarzem Należy pamiętać, że do badania rezonansem magnetycznym musimy się odpowiednio przygotować w zależności od tego, czy badanie jest wykonywane z kontrastem, czy bez kontrastu. O szczegółowe wskazówki w tym zakresie pacjent powinien pytać lekarza wydającego skierowanie. Badanie rezonansem magnetycznym jest bezpieczne i można je wykonać również bez skierowania lekarskiego, a wtedy informacji o przygotowaniu do badania udzielimy pacjentowi w Centrum Medycyny Sportowej.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl