Centrum Medycyny Nowa Europa

MEDserwis.pl >Centrum Medycyny Nowa Europa

Centrum Medycyny Nowa Europacheck

Centrum Medycyny Nowa Europa

adres:Al. Kościuszki 106/116, Łódź

telefon:42 256 87 87, 42 650 09 00, 600 030 310

www:www.nowa-europa.pl

e-mail:biuro@nowa-europa.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon.- pt.: 9,00 - 20,00, sob.: nieczynne

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniDietetycyGinekolodzyKardiolodzyLaryngolodzyLeczenie otyłościMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiOrtopedziPsychiatrzyRehabilitanciStomatolodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Medycyny Nowa Europa - w Łodzi, Al. Kościuszki 106/116 oferuje wyjątkowe zabiegi odmładzające, upiększające, lecznicze i pielęgnacyjne. Oferujemy kompleksowe usługi medyczne w zakresie profilaktyki zdrowia i urody oraz optymalne rozwiązania dobrane indywidualnie do potrzeb każdego naszego pacjenta. U nas zadbasz o zdrowie, urodę i piękną sylwetkę, zrelaksujesz ciało i umysł.

Centrum Medycyny Nowa Europa działalność swoją opiera na świadczeniu usług dla wszystkich osób, które chcą poczuć się wyjątkowo, pięknie oraz zdrowo. Oferujemy zatem zabiegi medycyny estetycznej, z użyciem botoxu, kwasu hialuronowego, czy lasera, odprężające sesje w strefie NOMIA KOSMETYKA, czy liczne terapie lecznicze i relaksujące w Grocie solnej. Dbamy również na odpowiednie funkcjonowanie i sprawność mięśni i stawów naszych pacjentów, przygotowujemy dla nich autorskie programy fitness poprawiające sylwetkę i kondycję fizyczną. Dbamy o prawidłowe odżywianie naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie mamy również dieto-terapię i doradztwo żywieniowe.

Celem działalności Centrum Medycyny Nowa Europa jest świadczenie wysokiej jakości wyspecjalizowanych usług, kompleksowo ukierunkowanych na zachowanie zdrowia, sprawności fizycznej i urody naszych pacjentów na długie lata.
Zdobywamy zaufanie coraz większego grona naszych pacjentów i w trosce o zaspokojenie Państwa potrzeb i oczekiwań z każdym rokiem poszerzamy zakres swojej działalności i jakość świadczonych usług. Dzięki nieustannie podnoszonym kwalifikacjom nasi specjaliści mogą zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Centrum Medycyny Nowa Europa jest niepowtarzalnym miejscem w samym centrum Łodzi, w którym możecie Państwo wypocząć, zrelaksować się, zadbać o swoje ciało i urodę, oraz skorzystać z konsultacji medycznych u naszych doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny;
dermatologii
dietetyki
ginekologii
kardiologii
laryngologii
medycyny estetycznej
ortopedii
psychiatrii
reumatologii
stomatologii

Centrum Medycyny Nowa Europa w Łodzi, zaprasza wszystkich pacjentów, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i urodę. Do nas może się zgłosić każdy, kto potrzebuje konsultacji lekarskiej, badań profilaktycznych, zabiegów leczniczych oraz zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.
Nasi znakomici specjaliści mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt medyczny i komfortowo wyposażone gabinety lekarskie, mogą więc zapewnić naszym pacjentom szeroką gamę profesjonalnych usług medycznych. Pracujemy wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie i sprawdzonych, bezpiecznych preparatach posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty. Dbamy o profilaktykę zdrowia i urodę naszych pacjentów Stawiamy na odpowiednie kształtowanie sylwetki oraz na sprawne funkcjonowanie mięśni i stawów, przygotowujemy autorskie programy zajęć fitness dla wszystkich osób, które chcą dbać o swoje zdrowie, urodę i sprawność fizyczną.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Medycyny Nowa Europa oraz do skorzystania z proponowanych przez naszych specjalistów rozwiązań!

UMAWIANIE WIZYT; tel. 42 256 87 87, 42 650 09 00, 600 030 310Nowa Europa

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl