Centrum Medycyny Nowa Europa

lekarze specjaliści >Centrum Medycyny Nowa Europa

Centrum Medycyny Nowa Europacheck

Centrum Medycyny Nowa Europa

adres:Al. Kościuszki 106/116, Łódź

telefon:42 256 87 87, 42 689 94 40, 600 030 310

www:www.nowa-europa.pl

e-mail:biuro@nowa-europa.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 5

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

pon.- pt.: 9,00 - 20,00, sob.: 9,30 -13,00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniDietetycyGinekolodzyKardiolodzyLaryngolodzyLeczenie otyłościMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiOrtopedziPsychiatrzyRehabilitanciStomatolodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Medycyny Nowa Europa - Al. Kościuszki 106/116 w Łodzi oferuje wyjątkowe zabiegi odmładzające, upiększające, lecznicze i pielęgnacyjne. Oferujemy kompleksową obsługę i optymalne rozwiązania dla każdego naszego pacjenta!

Działalność naszego przedsiębiorstwa opiera się na pomocy wszystkim osobom, które chcą poczuć się wyjątkowo, pięknie oraz zdrowo. Oferujemy zatem zabiegi medycyny estetycznej, z użyciem botoxu, kwasu hialuronowego, czy lasera, odprężające sesje w strefie NOMIA KOSMETYKA, czy liczne terapie w grocie solnej. Stawiamy również na odpowiednie funkcjonowanie mięśni i stawów, przygotowując autorskie programy fitness. Dbając o odpowiednie odżywianie naszych Klientów, proponujemy dieto-terapię i doradztwo żywieniowe.

Naszym celem jest świadczenie doskonałej jakości usług, kompleksowo ukierunkowanych na zachowanie Państwa zdrowia i urody na długie lata.
Zdobywamy zaufanie naszych Klientów z każdym rokiem poszerzając swoją działalność i zakres świadczonych usług. Dzięki nieustannie podnoszonym kwalifikacjom naszej kadry możemy oferować pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

Centrum Medycyny Nowa Europa jest niepowtarzalnym miejscem w samym centrum Łodzi, w którym możecie Państwo wypocząć, zrelaksować się, zadbać o swoje ciało, urodę, skorzystać z porady lekarzy specjalistów. z zakresu;
dermatologii
dietetyki
ginekologii
kardiologii
laryngologii
medycyny estetycznej
ortopedii
psychiatrii
reumatologii
stomatologii

Mając do dyspozycji nowoczesny sprzęt i odpowiednio wyposażone gabinety zapewniamy naszym pacjentom szeroką gamę profesjonalnych usług medycznych. Do Centrum Medycznego NOWA EUROPA może się zgłosić każdy, kto potrzebuje konsultacji lekarskiej, badań profilaktycznych czy zabiegów leczniczych. Pracujemy wyłącznie na bezpiecznych preparatach i nowoczesnym sprzęcie. Stawiamy na odpowiednie kształtowanie sylwetki oraz funkcjonowanie mięśni i stawów, przygotowując autorskie programy zajęć fitness.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego Centrum Medycznego oraz skorzystania z proponowanych rozwiązań!

UMAWIANIE WIZYT; tel. 42 256 87 87, 42 689 94 40, 600 030 310Nowa Europa

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl