Centrum Dermatologii Dermedica

MEDserwis.pl >Centrum Dermatologii Dermedica

Centrum Dermatologii Dermedica check

Centrum Dermatologii Dermedica

adres:ul. Kazimierzowska 70/12, Warszawa

telefon:22 849 84 28

www:www.dermedica.com.pl

 www.dermedica.medserwis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon. pt.: 09.00-19.00

Informacje dodatkoweic_i

O nas


lek. med. Magdalena Brajczewska


Specjalista dermatolog - wenerolog. Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną. Specjalizację zrobiła w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest lekarzem z wieloletnim stażem szpitalnym oraz dużym doświadczeniem w leczeniu pacjentów ambulatoryjnych. Od wielu lat zajmuje się fototerapią, laseroterapią oraz dermatologią ogolna i estetyczną. Gabinet "Dermedica" prowadzi od 1998 roku. Dobrze mowi w jezyku angielskim. Prywatnie mama Tomasza. Uwielbia podroze.

Godziny przyjęć: Pon. 9:00 - 19:00, wt. 9:00 - 13:30, śr 9:00 -13:30, pt. 9:00-19:00

lek. med. Bożena Bierzniewska

Specjalista dermatolog - wenerolog. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczy w szkoleniach i zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych i dermatologii estetycznej. Posiada wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w otwartym. Doświadczenie w leczeniu przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce zmian skórnych. Dermatologią estetyczną zajmuje się od początku swojej pracy zawodowej. W Dermedice pracuje od ośmiu lat. Mówi, że w swojej pracy szczególny nacisk kładzie na stałe pogłębianie swojej wiedzy i umiejętności, ciągłe szkolenie się, gdyż dermatologia to dziedzina, w której nie wolno stać w miejscu.

Godziny przyjęć: wtorek 11:00 -19.00, czwartek 11:00 -19.00, piatek 11:00 -19.00.

dr Sebastian Uczniak

Uzyskałem tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiadam wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i otwartym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczę w szkoleniach, zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych co potwierdzają liczne certyfikaty. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. W pracy zawodowej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry i dermatoskopową oceną znamion, jak również wykonuję zabiegi dermatochirurgiczne( krioterapia, elektrokoagulacja). Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję pacjenta, dlatego stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Przyjmuję również dzieci i młodzież.

Godziny przyjęć: poniedzialek 14:30-19:00

lek. med. Ewa Rudnicka

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego w W-wie. Legitymuję się II stopniem specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. Dermatologię praktykuję od 1989 r. Pracowałam zarówno w lecznictwie zamkniętym jak i otwartym. Obecnie jako lekarz kontraktowy w NZOZ- ach jak również w gabinetach prywatnych. Od 2000 roku zajmuję się także medycyną estetyczną systematycznie dokształcając się w tej dziedzinie. Od tego czasu byłam równie konsultantem firmy L Oreal w zakresie szeroko pojętej kosmetologii. Często występowałam jako ekspert w mediach w tej dziedzinie. Medycyna jest moim zawodem i hobby, chociaż nie jedynym. Maluję (5 wystaw obrazów w technice akrylowej i pastele) oraz piszę (książka w trakcie druku).

Godziny przyjęć : środy 15:00 - 19:00

lek. med. Zofia Bochen

Jest absolwentką wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbywała coroczne praktyki w Helios Klinikum w Niemczech, m.in.w Berlinie. Wtedy również związała się z Kliniką Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP w Warszawie, gdzie od 2010 roku specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Zajmuje się także medycyną estetyczną.

Godziny przyjęć: wtorki 16.00 - 19.00

Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6

Aktualności

Jak skutecznie usuwać blizny sposobami domowym więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl