BLIKPOL Sopot

MEDserwis.pl >BLIKPOL Sopot

BLIKPOL Sopotcheck

BLIKPOL Sopot

adres:ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek II Piętro), Sopot

telefon:58 55 55 255, 535 563 000

www:www.blikpol.pl

 www.blikpol.medserwis.pl

e-mail:biuro@blikpol.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Okulistyka dziecięcaOkuliści

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl
Głównym celem stworzenia w Sopocie wysokospecjalistycznej kliniki okulistycznej Blikpol było zapewnienie pomorskim Pacjentom najwyższej możliwej jakości - w jednym miejscu. W naturalnym toku rozwoju Blikpol zaczął przyciągać Pacjentów także z innych regionów Polski, jak i spoza granic naszego kraju. Jesteśmy dumni, że nasze starania, by stworzyć ośrodek nowoczesny i przyjazny Pacjentom, przyniosły efekt w postaci zadowolenia i uśmiechów na twarzach zoperowanych u nas osób, które chętnie polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie.

W Blikpolu wszystkie nasze decyzje inwestycyjne opieramy na przekonaniu, że warunki leczenia specjalistycznego nie muszą w naszym kraju odbiegać od najlepszych zachodnich ośrodków.


Dążymy do tego, żeby zarówno jakość naszych usług, jak i Państwa komfort i bezpieczeństwo były na najwyższym, światowym poziomie.

Dlatego:

- Wyposażyliśmy nasz ośrodek w najwyższej klasy, sprawdzone przez 5 generacji, fabrycznie nowe dwa lasery do przeprowadzania zabiegów, jedyne posiadające aprobatę najbardziej wymagających instytucji: NASA (National Aeronautic and Space Administration), FDA (U.S. Food and Drug Administration), marynarki wojennej i lotnictwa armii Stanów Zjednoczonych. Żadna inna klinika w północnej i centralnej Polsce nie dysponuje tymi laserami.
- Zakupiliśmy najdokładniejszy na rynku sprzęt diagnostyczny, m.in. aberrometr WaveScan™ oraz kamerę Pentacam™, pozwalające na przeprowadzenie niezwykle szczegółowych badań rogówki.
- Zatrudniamy najlepszych specjalistów – lekarzy okulistów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem, historią tysięcy przeprowadzonych procedur zabiegowych.
- Zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do konsultanta, który odpowie na wszelkie pytania oraz będzie Państwa łącznikiem z lekarzem, jeśli kontakt z nim będzie w danym momencie utrudniony.
- Wybraliśmy atrakcyjną lokalizację w samym sercu Sopotu, w charakterystycznym Krzywym Domku, dzięki której nasi Pacjenci czują się wyjątkowo, a osoby towarzyszące mają możliwość korzystania z wielu okolicznych atrakcji w czasie oczekiwania na odebranie pacjenta.
- Wprowadziliśmy procedurę jednodniową, której istotą jest wykonanie badań oraz zabiegu w tym samym dniu, aby ułatwić osobom spoza Trójmiasta sprawne przejście całej procedury i zminimalizować czas spędzony na podróżowaniu.
- Dajemy Państwu możliwość wyboru sposobu płatności ratalnej na korzystnych warunkach, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w finansowaniu procedur medycznych.


Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl