Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

lekarze specjaliści >Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznejcheck

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

adres:ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków

telefon:12 -3-461-161, 882 11 88 90

www:www.aspalia.pl/

e-mail:aspalia@aspalia.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek 8:30 – 20:00, sobota nieczynne

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyDermatolodzyDermatolodzy estetyczniDietetycyFizjoterapeuciMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiStomatolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Dentima

Praca z pacjentem zawsze była i oczywiście nadal jest dla mnie czystą przyjemnością i daje ogromną satysfakcję. Od lat przywracam pacjentom piękny uśmiech obserwując, jak dzięki zmianom, jakich dokonuję w zakresie uśmiechu, dokonują się równocześnie zmiany w podejściu pacjentów do rzeczywistości, jak wzrasta ich poczucie wartości i pewność siebie, jak swoboda uśmiechania się pozwala im komfortowo czuć się wśród ludzi i pozyskiwać nowych przyjaciół.

Ale… Ale czasem brakowało czegoś jeszcze. Tym czymś były na przykład asymetryczne usta, kilka zmarszczek za dużo, cienie pod oczami, utrata jędrności na twarzy, zapadnięte policzki, których nie dało się wyprowadzić leczeniem stomatologicznym. Uważam, że metamorfoza uśmiechu potrzebuje zmian w zakresie wyglądu naszej twarzy i odwrotnie odmłodzenie twarzy bez korekty uśmiechu nigdy nie będzie pełne.

Stworzyłam więc Aspalię Centrum Medycyny Estetycznej. Do współpracy zaprosiłam specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. W nowym, klimatyzowanym budynku stworzyliśmy pacjentom bardzo komfortowe warunki. Gabinety konsultacyjne i zabiegowe są nowocześnie urządzone i wyposażone w certyfikowany sprzęt najnowszej generacji. To wszystko daje nam duże możliwości zapewnienia Państwu szerokiego wachlarza usług i poczucia, że wszyscy pacjenci są dla nas ważni. U nas każdy pacjent może mieć pewność, że jego zdrowie i uroda jest w dobrych rękach, w rękach doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

Zdaję sobie sprawę, że oprócz zdrowia najcenniejszy jest obecnie czas. Dlatego, aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę, ściśle współpracuję z firmami znajdującymi się w tym samym budynku:

 • Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii – zadba o zdrowy i ładny uśmiech, oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną, zwłaszcza z zakresu protetyki stomatologicznej, implantologii, ortodoncji,

 • ATP - Studio– oferuje treningi personalne, rehabilitacyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb,

 • Rehabilitanci.org.pl - oferuje usługi z zakresu terapii manualnej oraz rehabilitacji pacjentów cierpiących na bruksizm, schorzeń o podłożu ortopedycznym i neurologicznym.

 • Poradnia Zdrowe Kalorie – oferuje usługi z zakresu zdrowego odchudzania, diety w ciąży i laktacji, diety wegetariańskiej, wegańskiej


 • Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. W jednym miejscu mają Państwo możliwość skorzystania z wielu usług, które nie tylko ściśle wiążą się ze sobą, ale również wzajemnie uzupełniają.

  Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę: 882 11 88 90

  Serdecznie Państwa zapraszam,

  lek. dent. Marta Zinkow

  Galeriaic_at

  1 2 3 4 5 6 7 8

   

  medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl