Zatrzymać młodość

MEDserwis.pl >Zatrzymać młodość

Zatrzymać młodość

Zatrzymać młodość
Same zabiegi odmładzające nie wystarczą – ważny jest zdrowy tryb życia, aktywność ruchowa, zrównoważona, zdrowa dieta, unikanie stresu, optymalnie dobrana ilość snu i ostrożne wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych.

Czy da się zatrzymać proces starzenia się?


Wieczną młodość można nazwać największym niespełnionym marzeniem ludzkości. Niestety tak naprawdę występuje tylko w baśniach i legendach. Prawda jest dość gorzka – po 25 roku życia zaczyna się proces starzenia się naszego organizmu. Na początku zmiany nie są widoczne, co wcale nie oznacza, że jeszcze się nie zaczęły. Dlatego zabiegi odmładzające najlepiej zacząć stosować zanim wszystkie nieestetyczne objawy staną się widoczne. Ponieważ najszybciej starzeje się skóra należą do nich między innymi zwiotczenie skóry, utrata blasku i jędrności, zmarszczki - szczególnie w okolicach oczu, ust i szyi. Aby opóźnić te objawy trzeba kompleksowo pomyśleć o zadbaniu o swoją urodę i zdrowie.


Czy można robić zabiegi odmładzające w domu?


Samo pojęcie zabiegi odmładzające jest bardzo szerokie. Oczywiście, w zaciszu domowym można zadbać o skórę stosując rozmaite kosmetyki. Jednak, aby naprawdę zregenerować skórę i opóźnić niepożądane objawy najlepiej skontaktować się z gabinetem medycyny estetycznej i pod kierunkiem specjalisty rozpocząć kurację. Drparda.com.pl oferuje pełny zakres zabiegów odmładzających. Wszystkie wykonywane są przez doświadczonych specjalistów i z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury medycznej. Poprzedzone konsultacją lekarską zabiegi odmładzające w drparda.com.pl są nie tylko skuteczne, ale całkowicie bezpieczne dla zdrowia i wyglądu. Poddając się tego typu zabiegom należy pamiętać, że nie wszystkie mogą być wykonywane przez kosmetyczkę. Dlatego w drparada.com.pl na ich wykonywaniem czuwają osobiście lekarze specjaliści.


Jakie są najpopularniejsze zabiegi odmładzające?


Do najczęściej stosowanych między innymi należą: różnego rodzaju peelingi likwidujące zniszczony naskórek i pobudzające tkanki do intensywnej produkcji kolagenu, zabiegi CDF polegające na wykorzystaniu preparatu pozyskanego z krwi pacjenta odżywiającego skórę i regenerującego zmarszczki, a także mezoterapia igłowa i mikroigłowa nazywana inaczej mikronakłuwaniem. Stosowanie tych zabiegów gwarantuje szybko widoczne efekty pod warunkiem stosowania się do wskazówek lekarza. Zabiegi odmładzające są całkowicie bezpieczne, pod warunkiem, że wykonuje je specjalista w gabinecie spełniającym zasady bezpieczeństwa i higieny.Przy współpracy z Elbur producent łóżek rehabilitacyjnych.


 

Aktualności

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Jak skutecznie usuwać blizny sposobami domowym więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl