Medycyna estetyczna - znajdź rozwiązanie dla siebie

MEDserwis.pl >Medycyna estetyczna - znajdź rozwiązanie dla siebie

Medycyna estetyczna - znajdź rozwiązanie dla siebie

Medycyna estetyczna - znajdź rozwiązanie dla siebie
W gabinetach medycyny estetycznej pojawia się coraz więcej osób. Dynamicznie rozwija się zarówno dermatologia estetyczna, jak i kosmetologia. Coraz większą uwagę zwraca ginekologia estetyczna. Rośnie bowiem świadomość, że w szerokiej panoramie rozwiązań, każdy może znaleźć zabieg dla siebie.

Medycyna estetyczna opiera się na...?Z kompleksami wcale nie trzeba uczyć się żyć. Starzeć się można z godnością, ale wcale nie trzeba przy tym rezygnować z troski o stan skóry. Na szczęście coraz więcej osób przestaje postrzegać medycynę estetyczną jako fanaberię bogatych, lecz dziedzinę, która pozwala nam w bezpieczny sposób zadbać o ciało, a przy okazji często podnieść pewność siebie czy pozbyć się dręczących od dawna kompleksów. Klinika medycyny estetycznej to nie miejsce, w którym masz się zmienić w kogoś innego. To przestrzeń, w której możesz odkryć, na jak wiele sposobów możesz o siebie zadbać.

Zabiegi medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej?Sekcja medycyny estetycznej jest dzisiaj bardzo rozbudowana. Najbardziej inwazyjne są oczywiście zabiegi chirurgi plastycznej. W wielu przypadkach dla osiągnięcia pożądanego efektu są one niezbędne, natomiast wiele można osiągnąć znacznie mniej radykalnymi krokami. Medycyna estetyczna oferuje dzisiaj wiele zabiegów mniej inwazyjnych, które wykonywane regularnie, w odpowiednich odstępach czasu i wspomagane dedykowaną pielęgnacją są w stanie zapewnić nam bardzo zadowalające efekty. Liczne niedoskonałości skóry, zmarszczki mimiczne, sińce pod oczami oraz szereg innych problemów pomogą zniwelować zabiegi estetyczne wykonywane bez udziału chirurga.

Najpopularniejsze zabieg z zakresu medycyny estetycznejW medycynie estetycznej szczególnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim zabiegi odmładzające, przede wszystkim te dedykowane twarzy. Pacjenci bardzo cenią sobie:

  • zabieg z użyciem toksyny botulinowej,

  • zabiegi likwidacji i wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym,

  • zabiegi wypełnienia, uelastycznienia i przebudowy skóry,

  • lifting biomimetyczny.

W codziennej profilaktyce i trosce o kondycję skóry chętnie sięga się obecnie także po:

  • zabieg Dermapen, 

  • mezoterapię igłową,

  • peelingi medyczne.

Wymienione rozwiązania służą tak likwidacji zmarszczek, jak i uzyskaniu pozwanego owalu twarzy. Spora część dedykowana jest wizualnemu odmłodzeniu, ale i nawilżeniu oraz odżywieniu skóry, likwidacji niedoskonałości, ujednoliceniu kolorytu twarzy, zmniejszeniu widoczność blizn potrądzikowych oraz przywróceniu blasku naturalnej promienności skórze twarzy.

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl