Baw się kolorami! Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

lekarze specjaliści >Baw się kolorami! Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

Baw się kolorami! Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

Baw się kolorami! Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny
Jak ubrać się do pracy w szpitalu, przychodni, salonie kosmetycznym? Przede wszystkim wygodnie! Markowa odzież medyczna oferowana przez firmę Uniformshop pokazuje jednak, że ubrania mogą być nie tylko wygodne, ale też modne. Zastanawiasz się, jak stworzyć ciekawy zestaw do pracy? Oto przedstawiamy narzędzie, dzięki któremu zaledwie kilkoma kliknięciami skompletujesz swoją wymarzoną stylizację!

Efektowne zestawienia – przetestuj najnowszy konfigurator


Komplety medyczne bez wątpienia należą do najbardziej praktycznych, uniwersalnych rozwiązań do pracy w zawodzie lekarza, pielęgniarki czy każdego innego pracownika branży medycznej. Składają się ze spodni oraz bluzy medycznej. Atutem zakupu zestawów jest fakt, że od razu mamy gotową stylizację do pracy.


Dlaczego warto zainwestować w komplet medyczny? • najpraktyczniejsze rozwiązanie do pracy

 • pełna wygoda

 • najlepsze gatunkowo materiały

 • różne kolory – wiele możliwości zestawiania


Pracownicy firmy Uniformshop, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich Klientów, stworzyli specjalne narzędzie internetowe – konfigurator kompletów medycznych. To ciekawe, bardzo proste rozwiązanie, które pozwala bardzo szybko sprawdzić, jak będą razem prezentować się różne zestawienia kolorystyczne odzieży.


Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

Sprawdź: https://www.uniformshop.pl/konfigurator/K01


Komplety medyczne – przykładowe zestawienia


Zastanawiasz się, jakie zestawienia warto przygotować? Jak łączyć ze sobą kolory? Jak tworzyć efektowne, gustowne zestawy? Poniżej przykładowe opcje.


1. Klasyka zawsze w modzie
Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

Stylizacje łączące spodnie i bluzę medyczną w jednym kolorze to rozwiązanie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Zwłaszcza w takich kolorach jak biel, czerń czy granat – to ponadczasowa klasyka. Każdy będzie dobrze czuł się w takich kolorach. Decydując się na taki zestaw nie złamiemy zasad i mamy pewność, że zawsze będziemy dobrze wyglądać.


2. Dodaj stylizacji barw
Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

Oto propozycje dla nieco odważniejszych osób. Zestawiając stonowany dół z górą w odważniejszym kolorze  można osiągnąć ciekawy efekt. I na odwrót - góra odzieży w klasycznym kolorze będzie dobrze prezentować się na tle odważniejszego dołu. Z pewnością w takim wydaniu nie można zostać niezauważonym!


3. Kontrastowe zestawienia
Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

Trzecia z naszych propozycji to połączenie bluzy i spodni, które z jednej strony tworzą ciekawy kontrast, a z drugiej dobrze wzajemnie się uzupełniają. Zwłaszcza kiedy zestawimy odzież w tym lub zbliżonym kolorze, ale o innej tonacji.


Jak dobrać odpowiedni rozmiar odzieży medycznej – skorzystaj z tabeli


Pozostaje nam jeszcze do wyjaśnienia bardzo ważna kwestia doboru rozmiaru. W naszym sklepie internetowym ułatwia ten proces tabela rozmiarów. Dzięki niej z łatwością uda się dobrać właściwy rozmiar odzieży medycznej. Warto przed dokonaniem zakupów zmierzyć swoje ciało w bieliźnie z zachowaniem należytej dokładności, bez pozostawiania dodatkowego luzu.


Ważne parametry przy wyborze bluzy medycznej to: • obwód klatki piersiowej,

 • długość od ramienia,

 • obwód dołu,

 • długość rękawa.


Ważne parametry przy wyborze spodni • obwód pasa – w najwęższym obwodzie tułowia,

 • obwód udo – w najszerszym obwodzie,

 • obwód nogawki,

 • długość nogawki spodni (od pasa),

 • długość nogawki spodni (od kroku).


Konfigurator damskich kompletów medycznych już dostępny

Z nowym konfiguratorem łatwiej o wybór odpowiedniej odzieży!


Dobór pasujących do siebie elementów odzieży czasami bywa trudny. Z nowym konfiguratorem jest to znacznie łatwiejsze dzięki wstępnemu poglądowi. Co ważne, liczba kolorów do wyboru jest na tyle duża, że pozwala tworzyć różne stylizacje: zarówno klasyczne, jak i odważniejsze i każdego dnia wyglądać inaczej!


Konfigurator możesz przetestować tutaj: https://www.uniformshop.pl/konfigurator/K01

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl