Pomagamy wybrać prezent pod choinkę

MEDserwis.pl > Pomagamy wybrać prezent pod choinkę

Pomagamy wybrać prezent pod choinkę

medserwis.pl
Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! I powraca coroczny problem zakupu prezentów pod choinkę. Ta wspaniała okazja do obdarowania swoich bliskich upominkami, często przemienia się w koszmar. Co kupić, by prezent sprawił osobie obdarowanej niekłamaną radość, a nam nie zrujnował kieszeni? Jedno jest pewne, panie na pewno ucieszą nowości kosmetyczne, którą znajdą pod choinką.
W tym roku upływającym pod znakiem pandemii koronawirusa znacznie więcej osób robi świąteczne zakupy przez internet, co zapewne przyniesie nam wiele korzyści ponieważ unikniemy tłoku i długiego oczekiwania na wejście do wybranego przez nas sklepu. Transakcje online zachęcają do poszukiwania konkretnych produktów i zastanowienia się, co najbardziej ucieszy naszych bliskich. Kosmetyczne prezenty pod choinkę, choć mogą się wydawać banalne, wcale takie nie są. Panie obdarowane kosmetykami wysokiej jakości na pewno ucieszą się z takiego prezentu. Miłośniczki dbania o urodę często poszukują najnowocześniejszych produktów do pielęgnacji skóry i chętnie przetestują nowości. Warto pójść tym tropem i poszukać dobrych produktów kosmetycznych pozwalających profesjonalnie zadbać o urodę i skorygować mankamenty naszej skóry.
Podpowiadamy, jak bez stresu i zbędnej straty czasu, którego przecież i tak mamy mało, wybrać doskonałe kosmetyki pozwalające w sposób kompleksowy zadbać o naszą urodę.

Ruboril Ekspert do skóry wrażliwej, naczynkowej

Problemy ze skórą wrażliwą i tak zwaną naczynkowa ma prawie połowy kobiet. Delikatne naczynka z tendencjami do pęknięć umiejscowione są wtedy bardzo płytko, dlatego podczas przegrzania, wysiłku, po spożyciu alkoholu czy pikantnych potraw, najczęściej w okolicach nosa i policzków pojawiać mogą się charakterystyczne przebarwione „pajączki” lub rumień. Najlepszą metodą zapobiegania i likwidacji przebarwień naczyniowych jest seria kosmetyków Ruboril, których aktywne składniki zwalczają przyczyny zaczerwienień skóry wrażliwej.

medserwis.pl

Dermokosmetyki NeoTone do kompleksowej pielęgnacji skóry przebarwionej

Do leczenia przebarwień na skórze warto zastosować sprawdzone klinicznie, innowacyjne dermokosmetyki z serii NeoTone które są przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji cery przebarwionej. Unikalne połączenie aktywnie działających składników zawartych w dermokosmetykach NeoTone hamuje proces nadprodukcji barwika skóry, czyli melaniny, niweluje przebarwienia skórne i wyrównuje jej koloryt, jednocześnie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dermokosmetyki NeoTone przeznaczone są do pielęgnacji cery wrażliwej i bez żadnych obaw możemy z nich korzystać w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych skóry.

medserwis.pl

Teen DERM Hydra krem ​​nawilżający do skóry trądzikowej

Krem może być stosowany na wszystkie rodzaje skóry, także skóra tłusta, trądzikowa potrzebuje nawilżenia. Jest tak, ponieważ wszystkie rodzaje cery ulegają tymczasowemu przesuszeniu lub podrażnieniu w wyniku kuracji przeciwtrądzikowych lub działania czynników zewnętrznych. TeenDerm Hydra krem nawilżający do skóry trądzikowej to produkt, który biologicznie reguluje tego typu zaburzenia. Zapewnia wzmocnienie i nawilżenie skórze, która stała się krucha po zabiegach przeciwtrądzikowych.
Teen DERM Hydra krem jest doskonałym uzupełnieniem kuracji dermatologicznych w przypadku trądziku ze zmianami zapalnymi. Stanowi unikalne połączenie składników aktywnych dla skóry trądzikowej, zniszczonej agresywnymi kuracjami przeciwtrądzikowymi, przywraca komfort skórze.

medserwis.pl

Teen DERM α-Pure do zwalczania stanów zapalnych skóry

Teen DERM α-Pure skutecznie zmniejsza łagodne i umiarkowane stany zapalne skóry. Krem uelastycznia skórę, wygładza ją oraz matuje, przywraca komfort skórze i poprawia jej wygląd. Znacząco redukuje niedoskonałości cery trądzikowej! Można go stosować jako uzupełnienie kuracji dermatologicznych lub w monoterapii w przypadku trądziku ze zmianami zapalnymi.
Krem o unikalnym połączeniu składników aktywnych dla skóry trądzikowej z umiarkowanymi stanami zapalnymi, z trądzikiem zaskórnikowym, trądzikiem grudkowo-krostkowym, dla skóry tłustej z problemami stanowi idealne uzupełnienie terapii przeciwtrądzikowych.

medserwis.pl

zapraszamy na stronę www.isis-pharma.pl - tu znajdziesz więcej kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl