Viva-Derm

MEDserwis.pl >Viva-Derm

Viva-Dermcheck

Viva-Derm

adres:ul. Puławska 403, Warszawa

telefon:22 644-04-94
tel 22 816-61-74, 691-669-348

www:www.viva-derm.pl

e-mail:centrum@viva-derm.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Poniedziałek-Piątek od 9:00 do 21:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

DermatolodzyDermatolodzy estetyczniGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetki

Informacje dodatkoweic_i

VIVA-DERM to jedno z pierwszych profesjonalnych centrów dermatologii estetycznej i kosmetologii w Polsce. VIVA-DERM powstało w 1991 roku.
viva
Jego inicjatorką i prezesem jest Barbara Walkiewicz-Cyrańska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii.

VIVA-DERM specjalizuje się w profesjonalnym leczeniu chorób skóry, jej regeneracji i odmładzaniu. Zespół wysoko wykwalifikowanych dermatologów, kosmetologów, fizjoterapeutów i kosmetyczek zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Holistyczne podejście do pacjentów oraz indywidualny program leczenia sprawiły, że VIVA-DERM zyskało duże grono zadowolonych i stałych klientów. Atutem centrum jest także dostęp do najnowszych technologii i aparatury medycznej.

VIVA-DERM oferuje szeroką gamę zabiegów (ponad 50), w tym zabiegi kosmetyczne tj.: mikrodermobrazja, cryolift, zabiegi rewitalizujące, makijaż permanentny; zabiegi dermatologiczne tj. miękki lifting, peelingi medyczne, zabiegi wypełniania np. botoks, leczenie przebarwień, czy nadpotliowści. Zespół VIVA- DERM wykonuje także zabiegi laserowe dotyczące zmian naczyniowych, skórnych, czy zbędnego owłosienia jak również chorób skóry głowy i włosów.

Centrum VIVA-DERM jest laureatem prestiżowego konkursu "Perły Medycyny" w którym zostało nagrodzone srebrną statuetką w kategorii medycyna estetyczna i kosmetologia. Centrum posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001, który daje pacjentowi pewność, że w VIVA-DERM przestrzegane są zarówno standardy medyczne, jak i prawne, a świadczone usługi są na najwyższym poziomie.

"Perły Medycyny" dla "VIVA-DERM

Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego "Perły Medycyny" przyznała nam srebrną statuetkę w kategorii medycyna estetyczna i kosmetologia.

Konkurs "Perły Medycyny" to wyjątkowe przedsięwzięcie, które co roku gromadzi wiele znakomitych zakładów opieki zdrowotnej i firm rynku medycznego. Są to podmioty, które w swoich codziennych działaniach kierują się profesjonalizmem, rzetelnością oraz odpowiedzialnością dzięki czemu oferują produkty i świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Celem konkursu jest promocja tych placówek, które zakresem swojej działalności oraz przy udziale kompetentnego personelu wpływają na poziom oferowanych produktów i usług - ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów oraz klientów.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl