Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny

MEDserwis.pl >Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny

Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologicznycheck

Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny

adres:Aleja Wilanowska 105/1, Mokotów, Warszawa

telefon:22 888 69 00, 533 233 514

www:www.usmiechzdrowia.pl

e-mail:gabinet@usmiechzdrowia.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

StomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

zdjecie

Gabinet Stomatologiczny Uśmiech Zdrowia zlokalizowany przy Alei Wilanowskiej 105/lok. 1 to jedna z dwóch placówek – druga ma swoją siedzibę przy ul. Łowickiej 23/ 1 – stworzona i kierowana przez Ehteshama Beheshty Kazerooni, lekarza stomatologa specjalizującego się w chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyce.

Gabinet Stomatologiczny Uśmiech Zdrowia oferuje kompleksowy zakres usług stomatologicznych – począwszy od stomatologii zachowawczej i profilaktyki, poprzez endodoncję, pedodoncję, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, na stomatologii estetycznej kończąc.
Tak szeroki zakres świadczonych zabiegów stomatologicznych wymaga współpracy z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami stomatologami ze wszystkich dziedzin stomatologii, współpracy z doświadczonymi asystentkami stomatologicznymi i higienistkami. I taki właśnie jest zespół Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia.
To również zespół, który poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach stale i systematycznie poszerza swoją wiedzą, podnosi kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności. Lekarze stomatolodzy pracujący w Gabinecie Stomatologicznym Uśmiech Zdrowia mogą pochwalić się wieloma certyfikatami, dyplomami oraz praktycznymi umiejętnościami.

W zespole Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia zlokalizowanym przy Alei Wilanowskiej 105 /1 pracują:

medserwis.plEhteshama Beheshty Kazerooni
Lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni jest kierownikiem medycznym Gabinetów Stomatologicznych Uśmiech Zdrowia. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz implantologii.
Członek OSIS-EDI (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej – Europian Assosiation Of Dental Implantology). Jest absolwentem Łódzkiej Akademii Medycznej. Jako stomatolog pracuje od 1993 roku, a praktykę stomatologiczną w Warszawie prowadzi od 1995 roku. W codziennej pracy zawodowej korzysta z umiejętności i doświadczeń, które nabył podczas studiów podyplomowych w warszawskiej Akademii Medycznej, pracy w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. Dzieciątka Jezus, Centrum Leczenia Obrażeń przy ulicy Lindleya 4. W indywidualnych, skomplikowanych przypadkach, wymagających np. zmiany całego zgryzu (ze względów estetycznych bądź funkcjonalnych), wraz z zespołem Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia współpracuje z Instytutem Rehabilitacji Dentystycznej przy Dental Union Laboratory. Daje to nam możliwość jak najbardziej prawidłowego podejścia do zagadnień związanych z czynnością narządu żucia.

medserwis.plLek. stom. Agnieszka Adamska
Lek. stom. Agnieszka Adamska. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii. Autorka badań i prac naukowych na temat zabiegów stomatologicznych przeprowadzanych u osób chorujących na cukrzycę. Jej prace naukowe były wielokrotnie prezentowane i nagradzane na międzynarodowych konferencjach, takich jak Warsaw International Medical Congress for Young Scientists. Z pełnym zaangażowaniem opiekuje się pacjentami cierpiącymi na dentofobię.

medserwis.plLek. stom. Edyta Pisanko-Czajkowska
Lek. stom. Edyta Pisanko-Czajkowska specjalizuje się w protetyce, leczeniu zaburzeń czynnościowych narządu żucia oraz w stomatologii zachowawczej. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku – Wydział Stomatologii z 2005 r. Odbyła specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu protetyki, implantoprotetyki i stomatologii estetycznej.
Lek. stom. Katarzyna Kucharska specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej. Doświadczenie w pracy z mikroskopem zabiegowym zdobywa od 2008 roku. W 2012 roku odbyła szcześciomodułowe szkolenie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, zakończone dwustopniowym egzaminem. Od tamtego czasu zdobyła wiele doświadczenia w udrażnianiu kanałów i usuwaniu złamanych narzędzi.

medserwis.plLek. stom. Oktawian Buczek
Lek. stom. Oktawian Buczek specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doktorant w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Autor wielu prac naukowych, prezentowanych i wyróżnionych na międzynarodowych i ogólnopolskich kongresach, takich jak: 90th Congress of the European Orthodontic Society, 12 Kongres Stomatologów Polskich w Krakowie, Warsaw International Medical Congress for Young Scientists i XVIII Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

Umów się na wizytę!
Zadbamy o Twój piękny i zdrowy uśmiech!

Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl