UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobiety

MEDserwis.pl >UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobiety

UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobietycheck

UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobiety

adres:ul. Sienkiewicza 10 (obok PKP Legionowo), Legionowo

telefon:22 732 24 86, 518 447 748, 518 447 784

www:www.umedica.pl

e-mail:info@umedica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek, wtorek, środa 8-21, czwartek 8-20,30, piątek 8-20, wybrane soboty 9-14

Nasi lekarze specjaliściic_i

DietetycyEndokrynolodzyGinekolodzyGinekologia estetycznaLeczenie niepłodnościMedycyna estetycznaOrtopedziPołożnictwoProktolodzyPsycholodzyUrolodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl
dr Agnieszka Osińska
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dr Agnieszka Osińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej. W swojej praktyce lekarskiej ginekologa-położnika dr Agnieszka Osińska uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Uczestniczka szkoleń z ginekologii estetycznej pod kierunkiem dr n. Med. Ivan Fistonić a, dr Reda Alinsoda, dr Nicola Zerbinati ego.

medserwis.pl
dr Szymon Kozłowski
specjalista ginekolog-położnik, ultrasonolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od 2014 r specjalista w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie pracuje w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, gdzie zajmuje się problemami z zakresu patologii ciąży oraz diagnostyką i terapią wewnątrzmaciczną płodu. Posiada certyfikaty FMF ( Fetal Medicine Foundation) z zakresu diagnostyki prenatalnej oraz certyfikat w zakresie ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

medserwis.pl
dr n. med. Wojciech Dziadecki
specjalista ginekolog-położnik, androlog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Od ukończenia stażu podyplomowego pracuje w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa oraz ukończył studia doktoranckie dotyczące zagadnień męskiej niepłodności. Obecnie jest kierownikiem oddziału andrologii i poradni andrologicznej w tej Klinice. Wykonuje badania ultrasonograficzne oraz biopsje jąder. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Biologii Rozrodu oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada certyfikat European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) uprawniający do przeprowadzania badań nasienia.


medserwis.pl
lek. med. Piotr Jędrzejak
w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii

Absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie opiekuje się pacjentkami:

- ciężarnymi (prowadzi ciąże o prawidłowym przebiegu, oraz powikłane takimi chorobami jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i niedoczynność tarczycy)
- ginekologicznymi (profilaktyka oraz problematyka nowotworów narządu rodnego – cytologia, biopsja aspiracyjna endometrium, zabiegi ginekologii jednodniowej).

Pracuje w obrębie oddziałów Kliniki jak i w prowadzonym przy Klinice Ambulatorium, gdzie przyjmowane są pacjentki niemal z całego kraju. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, szkolący się w ramach międzynarodowego projektu ENTOG (European Network of Trainees in Obstetrics and Gynecology). W tym roku uczestniczył w stażu w Klinice Położniczo-Ginekologicznej w Saint Anna Ospendale w Turynie. Zawodowo interesuje się Zagadnieniami ciąży powikłanej nadciśnieniem tętniczym i hipotrofią płodu.medserwis.pl
lek. Anna Madej
w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Studentka studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tematem jaj pracy doktorskiej jest: „Przebieg ciąży u pacjentek z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN)”. W ramach studiów doktoranckich prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego.

Obecnie pracuje w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W przyszpitalnym Ambulatorium prowadzi ciąże o przebiegu fizjologicznym ale również ciąże u pacjentek obciążonych internistycznie. Sprawuje opiekę nad pacjentkami po przeszczepieniu narządu, w trakcie przewlekłej immunosupresji, zarówno opiekę położniczą jak i ginekologiczną.
medserwis.pl
lek. Małgorzata Radowicka
w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest rezydentką oraz nauczycielem akademickim w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Klinice opiekuję się zarówno pacjentkami ciężarnymi, rodzącymi jak i z problemami ginekologicznymi. W ramach pracy w Klinice uczestniczy w operacjach ginekologicznych, zabiegach ginekologii jednodniowej (biopsja aspiracyjna endometrium, histeroskopia, pobieranie wycinków do badania histopatologicznego).

Pracuje również w prowadzonej przy Klinice Poradni Ciąży Fizjologicznej oraz Poradni Endometriozy, prowadząc pacjentki z zaawansowaną endometriozą. Jest doktorantką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, tematem pracy doktorskiej są zaburzenia hormonalne u stewardess. Zawodowo interesuje się zagadnieniami endokrynologii, antykoncepcją, hormonalną terapią u kobiet w okresie okołomenopauzalnym.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 105433 [idis] => 8245 )