UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobiety

MEDserwis.pl >UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobiety

UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobietycheck

UltraMedica - Centrum Zdrowia Kobiety

adres:ul. Sienkiewicza 10 (obok PKP Legionowo), Legionowo

telefon:22 732 24 86, 518 447 748, 518 447 784

www:www.umedica.pl

e-mail:info@umedica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek, wtorek, środa 8-21, czwartek 8-20,30, piątek 8-20, wybrane soboty 9-14

Nasi lekarze specjaliściic_i

DietetycyEndokrynolodzyGinekolodzyGinekologia estetycznaLeczenie niepłodnościMedycyna estetycznaOrtopedziPołożnictwoProktolodzyPsycholodzyUrolodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Diagnostyka USG

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno-Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy kompleksową diagnostykę USG. Badania ultrasonograficzne w naszych gabinetach są istotnym elementem profilaktyki i rozpoznania chorób kobiecego układu rozrodczego, leczenia niepłodności oraz kontroli przebiegu ciąży. Wykonujemy następujące rodzaje USG: ginekologiczne, piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu moczowego, jąder, położnicze. Lekarze Ultra Medica posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (wg. standardów ISUOG).

Leczenie niepłodności

Prywatna Klinka Ginekologiczno-Położnicza Ultra Medica w Legionowie pomaga parom zmagającym się z problemem niepłodności. Jeżeli macie Państwo za sobą bezskuteczne starania o zajście w ciążę, zapraszamy na konsultacje.

Badania prenatalne

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno - Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy nieinwazyjne testy prenatalne PAPP-A, IONA i HARMONY, które mają wysoką skuteczność w wykrywaniu najczęściej występujących wad genetycznych, takich jak zespół Downa (trisomia 21. chromosomu), zespół Edwardsa (trisomia 18. chromosomu) i zespół Patau (trisomia 13. chromosomu).

Położnictwo

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno - Połozniczej Ultra Medica w Legionowie przyszłe mamy mogą korzystać z opieki lekarzy ginekologów - położników, kompleksowej diagnostyki prenatalnej i nowoczesnej ultrasonografii 3D i 4D.

Ginekologia

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno - Położniczej Ultra Medica w Legionowie świadczymy kompleksową opiekę w zakresie ginekologii ogólnej. Rezerwacja wizyt pod numerem telefonu 518 447 748.

Usg w ciąży

W naszej placówce oferujemy pełen zakres diagnostyki ultrasonograficznej w trakcie trwania ciąży, co pozwala przyszłym rodzicom zobaczyć i wspólnie poznać kolejne etapy rozwoju maleństwa, obserwować jego zachowanie i zmiany jakie zachodzą w poszczególnych trymestrach.

Ginekologia estetyczna

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno-Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy zabiegi regenerujące i odmładzające okolice intymne. Wykorzystujemy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz liftingujące nici Vaginal Narrower. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są bezpieczne i bezinwazyjne. Przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego oraz poprawy wyglądu okolic intymnych.

Nici Vaginal Narrower

Innowacyjne nici liftingujące Vaginal Narrower pozwoliły maksymalnie zminimalizować inwazyjność zabiegu waginoplastyki, przy zachowaniu równie satysfakcjonujących rezultatów, co rozwiązania chirurgiczne.

Kwas hialuronowy

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego błyskawicznie poprawia funkcjonalność okolic intymnych, podnosi satysfakcję z życia seksualnego oraz eliminuje problem nawracających infekcji i stanów zapalnych wynikających z nieprawidłowości anatomicznych.

Punkt pobrań

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno-Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy liczne badania laboratoryjne, wśród nich: morfologię krwi, badanie jakości nasienia, badania poziomu hormonów i inne. Aby prawidłowo przygotować się do badania, przed pobraniem materiału należy zadbać o zdrowy styl życia. Do punktu pobrania należy zgłosić się wypoczętym i na czczo. Na co najmniej 2-3 dni przed badaniem należy zrezygnować z picia alkoholu i ograniczyć spożycie używek. Szczegółowych informacji na temat zalecanego sposobu przygotowania przed pobraniem materiału biologicznego oraz na temat wpływu czynników wewnętrznych i zewnętrznych udzieli Pacjentowi lekarz prowadzący.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 105433 [idis] => 8243 )