SOFTMED-LASER Ortopedia i rehabilitacja dzieci i dorosłych

MEDserwis.pl >SOFTMED-LASER Ortopedia i rehabilitacja dzieci i dorosłych

SOFTMED-LASER Ortopedia i rehabilitacja dzieci i dorosłychcheck

SOFTMED-LASER Ortopedia i rehabilitacja dzieci i dorosłych

adres:ul. Dereniowa 2c / 226, Warszawa

telefon:(22) 727- 42- 87, 601 231 028, 601 216 759

www:www.softmedlaser.pl

 www.softmedlaser.medserwis.pl

e-mail:klinika@softmedlaser.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

OrtopedziRehabilitanci

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Zespół


dr Daniel Kozyra

Urodziłem się 50 lat temu, ortopedią dziecięcą zajmuję się od 25 lat. Już na stażu ogólnolekarskim po ukończeniu studiów po okiem Pani Dr Wandy Cyrul w Krakowie, badałem dzieci i wykonywałem badania USG bioderek, oceniając je w skali Grafa. Poradnię preluksacyjną prowadzę do dnia dzisiejszego w ramach Kliniki Softmed Laser na warszawskim Ursynowie, gdzie łączę badanie kliniczne z badaniem USG stawów biodrowych.

Przez ostatnie 5 lat kierowałem równolegle oddziałem ortopedii i rehabilitacji dziecięcej w Konstancinie oraz specjalistyczną prywatną praktyką lekarską ortopedyczno-rehabilitacyjną dla dzieci i dorosłych w Górze Kalwarii.

W latach 1980-1986 studuiwałem na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale lekarskim. Na studiach byłem członkiem Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Brałem czynny udział w konferencjach naukowych międzyuczelnianych, napisałem wiele prac. W 1985 na "Symposium Medicum" otrzymałem wyróżnienie. Staż odbywałem w Krakowie. Okres stażu wykorzystałem na badanie dzieci i diagnostyce ultrasonograficznej stawów biodrowych u Pani Doktor Wandy Cyrul.

Jesienią 1987 podjąłem pracę w Centrum Rehabilitacji STOCER im. Profesora Mariana Weissa w Konstancinie. W tym samym roku zostałem Starszym Lekarzem Pułku.

Uzyskałem:

1989 - pod opieką Dr Andrzeja Giełżyńskiego uzyskałem I stopień z ortopedii i traumatologii. Egzamin zdawałem w CSK WAM w Warszawie u Pana Prof. D. Tylmana
1994 - pod opieką Dr Mieczysława Kowalskiego uzyskałem tytuł specjalisty z ortopedii i traumatologii, który zdawałem w CSK WAM w Warszawie u Pana Prof. D. Tylmana.
1998 - pod kierunkiem Pana Prof. Jerzego Kiwerskiego uzyskałem stopień specjalisty w dziedzinie rehabilitacji. Egzamin zdawałem w CSK WAM w Warszawie.
W 1998 roku odszedłem z wojska.

Od 1992 roku prowadzę prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w ortopedii i rehabilitacji dziecięcej oraz dorosłych, oddział ortopedii i rehabilitacji dziecięcej w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie. Pracę w Centrum Rehabilitacji zakończyłem w grudniu 2010 r. aby poświęcić cały czas moim pacjentom w prywatnej klinice, którą prowadzę i realizuje swoje marzenie, gdzie łączę rehabilitację z leczeniem operacyjnym, gdzie mam możliwość indywidualnie traktować każdego pacjenta i mogę poświęcić tyle czasu ile wymaga on i jego problem zdrowotny.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl