PLATINUM Klinika Stomatologiczna

lekarze specjaliści >PLATINUM Klinika Stomatologiczna

PLATINUM Klinika Stomatologicznacheck

PLATINUM Klinika Stomatologiczna

adres:ul. Księcia Witolda 49, Wrocław

telefon:+48 71 707 32 57, +48 515 087 491

www:www.platinum-klinika.pl, www.facebook.com/platinumklinika/

e-mail:info@platinum-klinika.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon-pt, godz. 8.00 – 20.00, sobota, godz. 8.00 – 14.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDentystaImplantologiaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

KORONY
LICÓWKI
MOSTY

NA JEDNEJ WIZYCIE

medserwis.pl

Nowy Uśmiech w niecałe 2 h !

Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów wyposażyliśmy Klinikę Platinum w rewelacyjny sprzęt umożliwiający wykonanie pięknego uśmiechu w niespełna dwie godziny. Teraz wizyta u stomatologa nie musi być obarczona długim oczekiwaniem. Podczas jednej wizyty możemy uzupełnić brakujące miejsca w uzębieniu, stworzyć idealne licówki, korony, mosty, onleye i inlaye. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią precyzję, estetykę, nowoczesne rozwiązania i przede wszystkim swój czas.

W naszej Klinice Platinum wykorzystujemy do celów protetycznych system CEREC. Jest to jedyny na świecie system CAD/CAM, który umożliwia wykonanie odbudowy pełnoceramicznej na miejscu i w trakcie jednej wizyty! CEREC jest systemem komputerowym służącym do projektowania i wykonywania estetycznych, pełnoceramicznych koron i mostów.

Tak jak w metodzie tradycyjnej lekarz stomatolog opracowuje, czyli oczyszcza ząb z próchnicy i starych wypełnień. Następnie podejmowana jest decyzja lekarza i pacjenta, który wariant wypełnienia wybieramy, czy tradycyjny, który jest wystarczający do małych ubytków, czy komputerowy, zalecany przy średnich i dużych ubytkach. Po przygotowaniu zęba do leczenia protetycznego zamiast tradycyjnych wycisków wykonujemy wycisk wirtualny – czyli skanujemy nasze pole protetyczne za pomocą skanera wewnątrzustnego Omnicam 3D. Obraz uzyskany podczas skanowania, jak również obraz zębów przeciwstawnych lub zębów sąsiednich jest zapisywany w komputerze. Kamera CEREC Omnicam pozwala na skanowanie naturalnych struktur zębowych i dziąseł bez użycia pudru, co powoduje większy komfort dla pacjenta i przyśpiesza proces skanowania . Wystarczy umiescić kamerę nad zębami, a pobieranie obrazów rozpocznie się automatycznie. Obrazy całych łuków i poszczególnych kwadrantów można teraz pobrać szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

W kolejnym etapie lekarz i technik/ceramista projektuje kształt zęba, Zaletą komputerowej protetyki jest możliwość zobaczenia na ekranie monitora zaprojektowanej pracy oraz uwzględnienie na tym etapie sugestii pacjenta odnośnie kształtu nowego zęba. Precyzja wykonanego uzupełnienia jest dużo wyższa ponieważ projekt wykonywany jest w 30-krotnym powiększeniu. Zaprojektowane uzupełnienie wygląda w rzeczywistości w ustach pacjenta tak, jak na ekranie monitora, dzięki temu eliminujemy ryzyko niezadowolenia z efektów leczenia.

Jeśli mamy już wykonaną wirtualną koronę lub inną odbudowę protetyczną, która została zaakceptowana przez pacjenta, wybieramy rodzaj i kolor materiału z którego zostanie wycięta praca przez frezarkę numeryczną CEREC MCXL. W protetyce komputerowej wszystkie prace protetyczne wykonywane są z fabrycznie przygotowanych bloczków ceramicznych mających wytrzymałość 3-4 krotnie większą niż tradycyjne korony i mosty.

Po zaakceptowaniu przez lekarza i pacjenta wszystkich parametrów, frezarka w przeciągu 6-10 minut wycina w bloczku ceramicznym uzupełnienie, które nastepnie jest dostosowywane do zgryzu pacjenta.

Po wycięciu, dobraniu koloru i kształtu zębów, lekarz stomatolog cementuje prace w ustach pacjenta. Opuszczając gabinet stomatologiczny pacjenci otrzymują pracę idealnie komponującą się z naturalnymi zębami. Klinika wyposażona w system CEREC to wizyta w spa dla twojego uśmiechu.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl