PLATINUM Klinika Stomatologiczna

lekarze specjaliści >PLATINUM Klinika Stomatologiczna

PLATINUM Klinika Stomatologicznacheck

PLATINUM Klinika Stomatologiczna

adres:ul. Księcia Witolda 49, Wrocław

telefon:+48 71 707 32 57, +48 515 087 491

www:www.platinum-klinika.pl, www.facebook.com/platinumklinika/

e-mail:info@platinum-klinika.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon-pt, godz. 8.00 – 20.00, sobota, godz. 8.00 – 14.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDentystaImplantologiaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum jest nowoczesną, doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną, która za cel stawia sobie świadczenie usług najwyższej jakości w przystępnych cenach. Wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny oraz sprawdzone materiały stanowią gwarancję skuteczności leczenia, a nowoczesne, przestronne wnętrza zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym, przeprowadzamy także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej, resekcje i hemisekcje, dłutowanie oraz chirurgiczne usunięcie zęba. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii, w tym leczenie endodontyczne osób z zapaleniem miazgi zębowej, zabiegi stomatologii estetycznej (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) i zachowawczej (leczenie skutków próchnicy i profilaktyka przeciwpróchnicowa). Przeprowadzamy nowoczesne wybielanie zębów systemem BYWHITE, a kształt uzębienia poprawiamy przy pomocy licówek pełnoceramicznych. W naszej ofercie znajduje się również leczenie ortodontyczne Pacjentów w każdym wieku.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów, dlatego nasi lekarze systematycznie podnoszą swoją wiedzę i kwalifikację poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Ogromną wagę przywiązujemy do wdrażania nowoczesnych metod leczenia, które są możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu stomatologicznego. Na wyposażeniu naszej kliniki znajduje się m.in. mikroskop stomatologiczny i najnowszej generacji EndoPilot Comfort Plus niemieckiej firmy Schlumbohm, wykorzystywany podczas opracowywania i wypełniania kanałów zęba. W trakcie leczenia dentystycznego wykorzystujemy także możliwości diagnostyki radiologicznej, co pozwala na znaczną oszczędność czasu Pacjenta i przeprowadzenie całości leczenia w jednym miejscu. Ponieważ zależy nam na komforcie Pacjentów, nowoczesne i skuteczne leczenie stomatologiczne łączymy z ciepłą, przyjazną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klientów kliniki. Nasi lekarze zawsze indywidualnie dobierają metody leczenia do potrzeb i wymagań Pacjentów, a w trakcie wizyt szczegółowo objaśniają przebieg poszczególnych procedur i cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania.

Jesteśmy w pełni świadomi faktu, że nowoczesne i bezpieczne zabiegi stomatologiczne możliwe są tylko z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, który umożliwia skuteczną diagnostykę oraz leczenie. Nowoczesne urządzenia stomatologiczne gwarantują bezpieczeństwo Pacjenta w trakcie zabiegu oraz wysoki komfort pracy lekarza, pozwalają także na osiągnięcie doskonałych i trwałych efektów. Dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w wysokiej jakości sprzęt medyczny, w tym:

Tomograf Komputerowy - Dzięki aparatowi GENDEX GXCB-500HD możemy zaoferować naszym pacjentom wykonanie tomografii stożkowej szczęki wraz z zatokami, żuchwy, stawów skroniowo-żuchwowych. Wszystkie funkcje potrzebne, od planowania implantu (w tym uzupełnienia materiałami kościotwórczymi) do opcji CAD/CAM rozpoczyna się od skanu 3D. Tomograf GXCB-500 HD zapewnia lekarzom cenne dane do planowania implantów, trójwymiarowy „widok chirurgiczny”, który można pociąć na przekroje w dowolnej płaszczyźnie. Informacja taka jest konieczna do określania zmienności budowy anatomicznej, które może mieć wpływ na powodzenie zabiegu.Ten system radiograficzny wiązki stożkowej, o średnio-dużym polu widzenia wykorzystuje sensor wysokiej rozdzielczości, który zapewnia elastyczność umożliwiającą zarówno skanowanie obrazów 3D w wielu formatach, jak i dokładnych panoramicznych obrazów 2D. Dzięki dedykowanemu trybowi skanowania małą dawką i możliwością regulacji pola widzenia w szerokim zakresie firma Gendex zapewnia użytkownikowi znaczącą redukcję dawki promieniowania, jaką otrzymują pacjenci.

Komfortowe unity stomatologiczne – wszystkie zabiegi stomatologiczne przeprowadzane są na nowoczesnych, regulowanych unitach stomatologicznych renomowanych firm, które są gwarancją komfortu Pacjenta oraz ergonomii pracy lekarza.

Mikroskop stomatologiczny – na wyposażeniu kliniki znajduje się nowoczesny mikroskop stomatologiczny niemieckiej firmy Karl Kaps, który znacznie zwiększa widoczność pola zabiegowego w trakcie leczenia oraz zapewnia jego właściwe oświetlenie. Zastosowanie mikroskopu podczas leczenia stomatologicznego pozwala dentyście na precyzyjne przeprowadzenie nawet bardzo skomplikowanych zabiegów, które bez tego typu sprzętu nie byłyby możliwe. Mikroskop stomatologiczny znajduje zastosowanie przede wszystkim w trakcie leczenia endodontycznego, gdyż pozwala na bardziej precyzyjną pracę w obrębie kanałów korzeniowych, stosuje się go również w zabiegach mikrochirurgii (resekcje korzeni, usunięcie złamanego narzędzia z kanału zęba).

Kamera wewnątrzustna – wykorzystanie kamery w trakcie leczenia stomatologicznego znacznie ułatwia lekarzowi prace, a jednocześnie pozwala Pacjentowi na obserwację zabiegu, dając mu poczucie bezpieczeństwa.

System wybielający BYWHITE – nowoczesny system do gabinetowego wybielania zębów, pozwalający na osiągnięcie spektakularnych efektów w trakcie jednej wizyty – syetam pozwala na rozjaśnienie powierzschni szkliwa o 5-14 odcieni w skali Vita. Gabinetowe wybielanie zębów metodą BYWHITE jest całkowicie bezpieczne, a efekty utrzymują się przez okres nawet dwóch lat od zabiegu.

EndoPilot Comfort Plus – najnowocześniejsze urządzenie niemieckiej firmy Schlumbohm, służące do opracowywania i wypełniania kanałów zęba w czasie leczenia endodontycznego. Endo Pilot to pierwszy tego typu sprzęt, który w jednym urządzeniu łączy endometr, mikrosilnik endodontyczny, pistolet do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką oraz plugger. Zapewnia nieocenioną pomoc w trakcie leczenia kanałowego, pozwalając na szybki i precyzyjny pomiar długości kanału korzeniowego dzięki nowoczesnej i szybkiej technologii mikroprocesorowej. Sprawne i bezpieczne opracowywanie kanałów możliwe jest dzięki kontrolowanej prędkości silnika.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów
Komfort i dobre samopoczucie Pacjentów są dla nas równie istotne, co skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt Pacjenta w klinice przebiegał w przyjemnej atmosferze, pełnej zrozumienia i zaufania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości wyposażyliśmy naszą placówkę w szereg udogodnień:
Nowoczesna klinika – Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum mieści się w nowoczesnym, komfortowym budynku, spełniającym wszystkie standardy dla tego typu obiektów.
Komfortowe gabinety – zabiegi stomatologiczne w Akademii Platinum przeprowadzane są w nowoczesnych, przestronnych i doskonale wyposażonych gabinetach.

Przestronna poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przestronnej, jasnej poczekalni z dostępem do najnowszej prasy.

Miły i kompetentny personel – zależy nam na budowaniu trwałej relacji z Pacjentami, dlatego nasz personel zawsze chętnie odpowiada na Państwa pytania, omawia metody leczenia i tłumaczy niejasności. Metodę leczenia dobieramy indywidualnie do potrzeb Pacjenta, na względzie mając przede wszystkim jego zdrowie.

Kompleksowa opieka stomatologiczna – naszym atutem jest szeroki zakres zabiegów stomatologicznych, dzięki czemu Pacjenci oszczędzają cenny czas. W jednym miejscu przeprowadzamy leczenie próchnicy, leczenie endodontyczne i ortodontyczne, w naszej ofercie znajdują się także prace protetyczne oraz skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. W razie konieczności przeprowadzenia diagnostyki radiologicznej dysponujemy nowoczesnym sprzętem RTG.

Bezpłatne znieczulenie – komfort Pacjenta ma dla nas znaczenie priorytetowe, zależy nam także na tym, by wizyta w gabinecie stomatologicznym nie kojarzyła się z bólem. Dlatego naszym Pacjentom oferujemy bezpłatne znieczulenie przed zabiegiem, dzięki czemu leczenie stomatologiczne jest bezbolesne i bezstresowe.

Bezpłatny przegląd stanu uzębienia – Pacjenci naszej Kliniki mogą skorzystać z bezpłatnego przeglądu stanu uzębienia, który stanowi podstawę do ustalenia indywidualnego planu leczenia stomatologicznego.

Gwarancja na leczenie implantologiczne – leczenie implantologiczne w naszej placówce obejęte jest gwarancją: w przypadku odrzucenia przez organizm implantu z przyczyn niezależnych od pacjenta, zabieg powtarzany jest bezpłatnie.

Atrakcyjne promocje – w nasze klinice regularnie organizujemy atrakcyjne promocje dla Pacjentów, pozwalające skorzystać z leczenia i zabiegów stomatologicznych w obniżonych cenach.
Stała zniżka dla emerytów i rencistów – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów oferujemy stałą, 10-procentową zniżkę na leczenie zębów oraz protezy akrylowe dla wszystkich emerytów i rencistów.

Leczenie na raty – jesteśmy świadomi faktu, że leczenie stomatologiczne dla wielu Pacjentów stanowi znaczne obciążenie budżetu, dlatego w naszej klinice możliwe jest skorzystanie z atrakcyjnego, niskooprocentowanego kredytu finansującego kurację stomatologiczną. Wszystkie formalności, począwszy od złożenia wniosku kredytowego aż po podpisanie umowy, można dopełnić w trakcie jednej wizyty w klinice.

Organizacja pobytu – na życzenie Pacjenta przeprowadzamy kompleksową organizację pobytu we Wrocławiu, obejmującą transport z i na lotnisko, rezerwację wybranego przez Pacjenta hotelu oraz informację o bieżących imprezach kulturalnych. Pacjenci mają także możliwość skorzystania z całodniowej opieki naszego pracownika.
Dla pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami zagranicznymi, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl