Periomedica - Stomatologia

MEDserwis.pl >Periomedica - Stomatologia

Periomedica - Stomatologiacheck

Periomedica - Stomatologia

adres:ul. Jana Olbrachta 23 lok. U1, Warszawa

telefon:22 12 11 363, 601 216 567

www:www.periomedica.pl

 www.periomedica.medserwis.pl

e-mail:recepcja@periomedica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek - czwartek 09:00 - 20:00, piątek 09:00 - 18:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDentystaImplantologiaOrtodonciPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

PerioMedica - Stomatologia oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym we wszystkich dziedzinach stomatologii. Nasz zespół składa się ze specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym, nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje w różnych dziedzinach stomatologii.
Świadczymy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem, chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki stomatologicznej oraz ortodoncji. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby każdy z pacjentów był traktowany indywidualnie, z pełnym zrozumieniem jego potrzeb i oczekiwań.

W PerioMedica dbamy o to, aby leczenie przebiegało w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia stomatologicznego, opracowujemy kosztorys, zapewniamy konsultacje specjalistów gwarantujących prawidłowy przebieg leczenia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo usług, zdrowie i zadowolenie pacjentów z efektów leczenia w naszej klinice, każdemu pacjentowi chcemy przywrócić piękny uśmiech.

PerioMedica jest komfortowo urządzona i wyposażona, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, który umożliwia naszym znakomitym specjalistom precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie bez stresu i bólu.
W naszej klinice wykorzystujemy między innymi:

colgate
cyfrowy aparat rentgenowski,

colgate
kamerę wewnątrzustną,


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową, a także z profilem na Facebooku: www.facebook.com/periomedicawarszawa

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl