OLIMEDICA Centrum Medyczne

lekarze specjaliści >OLIMEDICA Centrum Medyczne

OLIMEDICA Centrum Medycznecheck

OLIMEDICA Centrum Medyczne

adres:CHR Kupiec I piętro ul. Krzywoustego 9-10, Szczecin

telefon:+48 793 138 757, +48 91 835 43 79

www:www.olimedica.pl, www.laryngologszczecin.com

e-mail:info@olimedica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia plastycznaLaryngolodzyMedycyna estetyczna

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i


Olimedica specjalizuje się w następujących dziedzinach

Laryngologia


Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu zachowawczym dzieci i dorosłych. Przeprowadzamy konsultacje w zakresie badań chorób uszu, nosa, gardła i krtani. Specjalizujemy się w leczeniu chrapania i bezdechów sennych. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń min. niedrożności nosa, zapalenia zatok przynosowych, przewlekłego zapalenia ucha środkowego, krtani, krwawiących naczyń w nosie oraz diagnostyką onkologiczną w obszarze głowy i szyi. Stosujemy najnowsze metody badania laryngologicznego – fiberoskop.

Medycyna Estetyczna

Naszym celem jest dbałość o przywrócenie pięknego, a przede wszystkim naturalnego wyglądu. Koncentrujemy się na zabiegach prewencyjnych, poprawiających jakość skóry. Odtwarzamy to, co skóra utraciła z wiekiem lub korygujemy niedoskonałości, tak by przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię. Stosowane przez nas preparaty są najwyższej jakości i spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami. Poza zabiegami na twarz oferujemy szeroką gamę zabiegów na ciało, które pozwolą Państwu cieszyć się piękną sylwetką i dobrą kondycją skóry. Przed każdym zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której dobierzemy indywidualny program zabiegowy, który pozwoli uzyskać jak najlepsze i naturalne efekty poprawy wyglądu.

Chirurgia Estetyczna

Zajmujemy się poprawą wyglądu i funkcji uszu, nosa i innych części twarzy upośledzonych na skutek wad wrodzonych, procesów chorobowych, urazów lub procesów starzenia.

Implantacja włosów

W leczeniu łysienia stosujemy obecnie najbardziej innowacyjną metodę, która ma na celu zagęszczenie włosów - implantację sztucznych włosów Biofibre®. Opracowana została przez włoską firmę Medicap® na podstawie wyników wieloletnich badań naukowych poświęconych sztucznym włóknom. Polega na wszczepianiu sztucznych, biozgodnych włosów w skórę głowy, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie objętości włosów w ciągu zaledwie kilku godzin.

Zabiegi z implantacji włosów stosowane są w przypadkach tj.
• łysienie androgenne;
• łysienie plackowate;
• łysienie w obrębie blizn;
• utrata gęstości włosów.

Galeriaic_at

1 2 3 5 6

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl