Ochota Medical Center

lekarze specjaliści >Ochota Medical Center

Ochota Medical Centercheck

Ochota Medical Center

adres:ul. Mochnackiego 10, Warszawa

telefon:22 612 88 33, umawianie wizyt 222 668 409

www:www.ochota-mc.pl

e-mail:kontakt@ochota-mc.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek - piątek 15.00 - 20.00,

Nasi lekarze specjaliściic_i

GinekolodzyPołożnictwo

Informacje dodatkoweic_i

Ochota Medical Center specjalizuje się w szeroko rozumianej opiece nad kobietą. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych w każdym okresie życia kobiety. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi USG oraz dostępności bardzo szerokiej oferty badań laboratoryjnych możliwa jest szybka diagnostyka różnorodnych schorzeń ginekologicznych. Precyzyjne wyniki badań, które wykonujemy w naszej przychodni pozwalają lekarzowi szybko wdrożyć skuteczne leczenie.

W Ochota Medical Center prowadzimy kompleksową diagnostykę schorzeń ginekologicznych. Wykonujemy nowoczesną diagnostykę USG w ginekologii i położnictwie, przeprowadzamy badanie drożności jajowodów w USG oraz badanie USG uroginekologiczne. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu oraz obniżenia narządu rodnego. Zapewniamy szeroki zakres badań laboratoryjnych m.in. w kierunku genetycznych predyspozycji do chorób nowotworowych.

Pacjentkom w ciąży oferujemy profesjonalną opiekę medyczną. W ramach prowadzenia ciąży zapewniamy kompleksową opiekę medyczną oraz dostęp do najnowocześniejszej diagnostyki na każdym etapie ciąży. Pod naszą opieką przyszła mama i jej dziecko mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.
W naszej przychodni można wykonać prenatalne badania genetyczne nowej generacji. Całogenomowy, nieinwazyjny test prenatalny Sanco wykonywany na podstawie analizy próbki krwi przyszłej mamy wykrywa wady wrodzone u płodu z bardzo dużą dokładnością, ok. 99%.

Ochota Medical Center powstało w miejscu, gdzie od lat działała przychodnia środowisk akademickich. Chcemy, aby nadal możliwe było tutaj uzyskanie porady, diagnostyki i leczenia.

Serdecznie zapraszamy!

UMAWIANIE WIZYT
Telefon: 222 668 409
Telefon w godzinach pracy Recepcji: 22 612 88 33


Ochota Medical Center

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl