Ochota Medical Center

lekarze specjaliści >Ochota Medical Center

Ochota Medical Centercheck

Ochota Medical Center

adres:ul. Barska 26/14, II piętro, Warszawa

telefon:22 612 88 33

www:www.ochota-mc.pl

e-mail:kontakt@ochota-mc.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek - czwartek 15.00 - 20.00,

Nasi lekarze specjaliściic_i

GinekolodzyPołożnictwo

Informacje dodatkoweic_i

Dr Robert Gardocki doświadczony ginekolog i położnik świadczy specjalistyczne usług medyczne dla kobiet w każdym okresie ich życia. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych oraz potrafi je skutecznie rozwiązywać bez względu na stopień trudności. Dzięki dużemu doświadczeniu, nowoczesnemu sprzętowi USG oraz dostępności bardzo szerokiej oferty badań laboratoryjnych potrafi profesjonalnie zdiagnozować różnorodne problemy i schorzenia ginekologiczne. Precyzyjna diagnostyka, którą wykonuje oraz ogromne doświadczenie w tym zakresie pozwalają szybko wdrożyć skuteczne leczenie.

W Ochota Medical Center prowadzimy kompleksową diagnostykę schorzeń ginekologicznych. Wykonujemy nowoczesną diagnostykę USG w ginekologii i położnictwie, przeprowadzamy badanie drożności jajowodów w USG oraz badanie USG uroginekologiczne. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu oraz obniżenia narządu rodnego. Zapewniamy szeroki zakres badań laboratoryjnych m.in. w kierunku genetycznych predyspozycji do chorób nowotworowych.

Dr Robert Gardocki posiada ogromne doświadczenie w zakresie kompleksowej diagnostyki i leczenia problemów ginekologicznych i położniczych. Wszystkie pacjentki przez cały okres ciąży mogą liczyć na staranną i profesjonalną opiekę medyczną. W ramach prowadzenia ciąży dr Robert Gardocki zapewnia kompleksową opiekę medyczną oraz dostęp do najnowocześniejszej diagnostyki na każdym etapie ciąży. Pod jego opieką przyszła mama i jej dziecko mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.
W naszej przychodni można wykonać prenatalne badania genetyczne nowej generacji. Całogenomowy, nieinwazyjny test prenatalny Sanco wykonywany na podstawie analizy próbki krwi przyszłej mamy wykrywa wady wrodzone u płodu z bardzo dużą dokładnością, ok. 99%.

Dr Robert Gardocki od lat świadczy usługi medyczne dla pacjentów ze środowisk akademickich. Chcemy, aby pacjenci z tych środowisk nadal mogli u nas korzystać z porad, diagnostyki i leczenia, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę!

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów do naszej nowej siedziby!

Ochota Medical Center

UMAWIANIE WIZYT

Telefon w godzinach pracy Recepcji: 22 612 88 33


Ochota Medical Center

Galeriaic_at

1 3 4 6 7 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl